Hlavní navigace

Zemřel bývalý programový ředitel Rádia Impuls Jiří Körber, bylo mu 47 let

Lukáš Polák

Körber začínal v rozhlasové branži v roce 1992 jako moderátor ostravského Rádia Orion, kde se později vypracoval na pozici programového ředitele.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Ve věku 47 let zemřel nečekaně někdejší programový ředitel Rádia Impuls Jiří Körber. Nejposlouchanější rozhlasová stanice u nás to oznámila dnes prostřednictvím tiskové zprávě krátce před polednem. Körber byl programovým ředitelem Impulsu do konce července letošního roku, působil zde deset let. Poté odjel se svou manželkou a rodinou do zahraničí. Právě jeho životní partnerka Viera zprávu o umrtí týmu Impulsu zprostředkovala. Körber se pohyboval v rozhlasové branži přes dvacet let. V roce 1992 začínal jako moderátor v Rádiu Orion, kde se později vypracoval na programového ředitele.

WT100 obecný tip

ČTĚTE TAKÉ: Český Impuls bude vysílat i v lokální DVB-T síti 4, chystá se požádat o oprávnění ČTÚ

Jsme rádio, které rádo dělá radost posluchačům, rádi prožíváme radost ze života i tady u nás… v rádiu. Někdy ale přijde zpráva, která nás zasáhne tak, že nám není do smíchu, ale do breku. A tak právě teď nás tady většina pláče. Zemřel náš kolega, náš kamarád Jirka Körber. Náš smutek se dá jen těžko vyjádřit, uvedl generální ředitel nejposlouchanější stanice v České republice Jiří Hrabák.