Hlavní navigace

Zemřel bývalý programový ředitel Rádia Impuls Jiří Körber, bylo mu 47 let

5. 9. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Körber začínal v rozhlasové branži v roce 1992 jako moderátor ostravského Rádia Orion, kde se později vypracoval na pozici programového ředitele.

Ve věku 47 let zemřel nečekaně někdejší programový ředitel Rádia Impuls Jiří Körber. Nejposlouchanější rozhlasová stanice u nás to oznámila dnes prostřednictvím tiskové zprávě krátce před polednem. Körber byl programovým ředitelem Impulsu do konce července letošního roku, působil zde deset let. Poté odjel se svou manželkou a rodinou do zahraničí. Právě jeho životní partnerka Viera zprávu o umrtí týmu Impulsu zprostředkovala. Körber se pohyboval v rozhlasové branži přes dvacet let. V roce 1992 začínal jako moderátor v Rádiu Orion, kde se později vypracoval na programového ředitele.

Cloud23

ČTĚTE TAKÉ: Český Impuls bude vysílat i v lokální DVB-T síti 4, chystá se požádat o oprávnění ČTÚ

Jsme rádio, které rádo dělá radost posluchačům, rádi prožíváme radost ze života i tady u nás… v rádiu. Někdy ale přijde zpráva, která nás zasáhne tak, že nám není do smíchu, ale do breku. A tak právě teď nás tady většina pláče. Zemřel náš kolega, náš kamarád Jirka Körber. Náš smutek se dá jen těžko vyjádřit, uvedl generální ředitel nejposlouchanější stanice v České republice Jiří Hrabák.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).