Hlavní navigace

Známou modelku Nikol Moravcovou nahradí na Fashion TV vítězka reality show

24. 1. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Nikol Moravcová se po odchodu z Fashion TV stala tváří celoplošné televize Pětka, která ovšem svým programem oslovuje prozatím minimální počet diváků. Moderuje tu pořad StyLife.

Lifestylový kanál Fashion TV už si našel náhradu za svou nejznámější tvář, modelku a moderátorku Nikol Moravcovou. Rozhodla o ní nikoliv sama televize, ale její diváci, kteří ji vybrali prostřednictvím módní reality show Face of Fashion TV. Zatímco její minulá vítězka je ze Slovenska, natáčení druhé řady se přesunulo do České republiky. Ve čtyřech epizodách bojovalo o „práci snů“ padesát modelek. Do finále se dostali tři – Nikol Novotná, Nikola Vykydalová a Kateřina Částková.

BRAND

K TÉMATU: Česko-slovenská Fashion TV opět shání moderátorku, Nikol Moravcová se s ní loučí

Vítězkou reality show, jejíž autorkou je přímo šéfka česko-slovenské pobočky Fashion TV Gabriela Drobová, se stala poslední jmenovaná modelka, tedy Kateřina Částková. V současné době jsou tvářemi televize Soňa Skoncová, Maja Zelinová, Jana Mutňanská a Hana Svobodová. Moravcová, která Fashion TV úplně opustila, si vzala na televizi Pětka na starost pořad StyLife, což má být podle vlastní charakteristiky „nablýskaný magazín o módě, kosmetice a životním stylu“.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).