Hlavní navigace

Zynga pokračuje v rušení her, dalších jedenáct končí

3. 1. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Potřeba snížit náklady byla citována již v listopadu jako hlavní důvod plánu na omezení počtu her, které Zynga provozuje. Na konci roku se plán proměnil ve skutečnost a skončilo (či končí) plných jedenáct her (některé z nich už v průběhu prosince).  Jsou mezi nimi i enormně úspěšné tituly z minulosti. Her ale možná bude zrušeno ještě více, včetně toho, že Zynga plánuje propustit zhruba 100 zaměstnanců. Zynga nicméně stále provozuje na dobré tři desítky her – ať už na Facebooku, Zynga.com,…

Potřeba snížit náklady byla citována již v listopadu jako hlavní důvod plánu na omezení počtu her, které Zynga provozuje. Na konci roku se plán proměnil ve skutečnost a skončilo (či končí) plných jedenáct her (některé z nich už v průběhu prosince). 

Jsou mezi nimi i enormně úspěšné tituly z minulosti. Her ale možná bude zrušeno ještě více, včetně toho, že Zynga plánuje propustit zhruba 100 zaměstnanců. Zynga nicméně stále provozuje na dobré tři desítky her – ať už na Facebooku, Zynga.com, MySpace či mobilních telefonech (Android, IOS).

PetVille – konec k 30. prosinci
Mafia Wars 2 - konec k 30. prosinci
FishVille – skončila k 5. prosinci
Vampire Wars – skončila k 5. prosinci
Treasure Isle – skončila k 5. prosinci
Indiana Jones Adventure World – končí 14. ledna
Mafia Wars Shakedown – odstraněna z App Store
Forestville – odstraněna z App Store
Montopia – skončila k 21. prosinci
Mojitomo – odstraněna z App Store
Word Scramble Challenge – odstraněna z App Store

Autor článku

Konzultant a publicista, provozuje www.pooh.cz. Podle některých si myslí, že rozumí všemu, sám je však přesvědčen o pravém opaku a ani v 30+ letech nedokázal přijít na to, jak mít peníze a nepracovat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).