Hlavní navigace

App.net

Pokus o „placený Twitter bez reklam“ App.net se zbavuje lidí a otvírá kód

Smělá alternativa Twitteru a dalších sociálních sítí App.net je podle některých na pokraji zániku, podle zakladatele a CEO je ale vše v pořádku a čekají ji světlé zítřky.

Daniel Dočekal

13. 5. 2014 9:26
Doba čtení: 5 minut

Alternativa Twitteru App.net slaví první narozeniny a získala 2,5 milionu dolarů

Projekt Daltona Caldwella má za sebou roční vývoj, první reálné výsledky a prvního investora. A před sebou spoustu plánů do budoucna. Jedno je pořád nejasné: uspěje?

David Slížek

15. 8. 2013 12:15
Doba čtení: 1 minuta

Alternativa Twitteru App.net má 20 tisíc uživatelů a zlevnil předplatné

Ambiciózní projekt Daltona Caldwella App.net, tedy alternativní komunikační platforma k Twitteru, je na světě 12 týdnů zatím se má k světu. Počet předplatitelů (na rozdíl od Twitteru se za používání platí) se podle tvůrců blíží 20 000 a uživatelé mají k dispozici aplikace na iOS (10 aplikací), Google Play (3 aplikace), Windows Phone (1 aplikace) i pro stolní Macy (4 aplikace).

David Slížek

2. 10. 2012 10:16
Doba čtení: do minuty

App.net chce být tím, čím mohl být Twitter, kdyby ho nezkazila reklama

App.net je „rozdílný druh sociální platformy“, dozvíte se v popisu nově vznikající služby. Svým způsobem je to podstatné, byť to možná bude trochu složitější na vysvětlení. A také to bude trošičku potřebovat, abyste „věřili“.

Daniel Dočekal

23. 8. 2012 6:30
Doba čtení: 7 minut

RIP Picplz.com

Picplz.com končí (viz picplz shutting down) s odvoláním na rozhodnutí o přesunu k dalším projektům, po dvou rocích provozu. Picplz přestane fungovat 3. července 2012, všechny fotografie a data uživatelů budou smazána. Pokud jste službu používali, je vhodný čas si fotografie stáhnout – bohužel provozovatel žádnou možnost stažení všech fotografií nenabízí, budete muset stahovat každou jednotlivě.

Daniel Dočekal

3. 6. 2012 10:53
Doba čtení: 1 minuta