Hlavní navigace

Hotmail.com

Po zablokování Gmailu Čína „hackla“ i Microsoft Outlook

Podle GreatFire.org došlo k útoku na Microsoft Outlook prostřednictvím MITM (Man in the middle). Cílem útoku byli ale i další poštovní klienti.

Daniel Dočekal

26. 1. 2015 9:08
Doba čtení: 1 minuta

Microsoft slibuje, že už se nebude dívat do cizích mailů. Dá se mu věřit?

Microsoft dospěl k názoru, že se může podívat do cizího účtu na Hotmailu, aniž by k tomu měl soudní příkaz. Dost zvláštní přístup, nemyslíte?

Daniel Dočekal

26. 3. 2014 6:30
Doba čtení: 3 minuty

Někteří uživatelé se nemohli přihlásit k e-mailovým službám Microsoftu

Od včerejška měla část uživatelů problém se dostat ke svým e-mailům ve schránkách na Hotmailu a Outlook.com. Odstranění příčin výpadků zabralo Microsoftu dlouhé hodiny.

Martin Vyleťal

13. 3. 2013 10:49
Doba čtení: 1 minuta

Třetinu uživatelů služby Outlook.com získal Microsoft od Googlu

Outlook.com, který má dostat Microsoft v oblasti e-mailových služeb zpět na výsluní, přechází z beta verze do ostrého provozu. Doménu hotmail.com si firma ponechá.

Martin Vyleťal

19. 2. 2013 10:50
Doba čtení: 1 minuta

Outlook.com na vlastní doméně zdarma, Microsoft nenásleduje Google

Microsoft nadále hodlá zdarma nabízet využívání jeho e-mailových služeb na vlastní doméně uživatelů. Google před časem tuto možnost pro nové uživatele zrušil.

Jiří Macich ml.

14. 2. 2013 17:52
Doba čtení: 1 minuta

Twitter nabízí propojení s Outlook.com

Jak už jsme vás informovali včera, Microsoft se chystá nahradit e-mailovou službu Hotmail novou službou Outlook.com. Twitter včera oficiálně oznámil podporu nové služby s tím, že uživatelé si mohou propojit e-mailový účet s tím na Twitteru a sledovat tweety lidí, které mají v e-mailových kontaktech přímo v e-mailové schránce.

Martin Vyleťal

1. 8. 2012 7:37
Doba čtení: 1 minuta

Microsoft má nový e-mail. Outlook.com časem nahradí stárnoucí Hotmail

AllThingsD v Microsoft Tries, Tries Again to Take on Gmail, This Time With Outlook.com přináší informace o důvodu vzniku www.outlook.com, nové podobě webového rozhraní k e-mailu od Microsoftu. Podle Briana Halla z Microsoftu došlo k rozhodnutí, že Hotmail nepodstoupí další změnu vzhledu, místo toho byla vytvořena zcela nová služba.

Daniel Dočekal

31. 7. 2012 18:39
Doba čtení: do minuty

Gmail má přes 425 milionů aktivních uživatelů, překonal tak stávající jedničku

Google na svém Blogu zmínil, že Gmail má přes 425 milionů aktivních uživatelů po celém světě. V praxi by to znamenalo, že původní jednička (Hotmail.com od Microsoftu) se stává dvojkou. Loni v červnu Microsoft oznamoval, že Hotmail.com má 360 milionů unikátních uživatelů měsíčně. Jaká jsou aktuální čísla není známo, ale lze čekat, že se velmi brzy objeví.

Daniel Dočekal

29. 6. 2012 10:14
Doba čtení: 1 minuta

Chyba v Hotmailu umožňovala komukoliv získat přístup k účtu

„0-day“ zranitelnost umožňující komukoliv získat přístup k účtu v Hotmail.com byla napravena Microsoftem. Svědčí o tom nenápadný tweet na @msftsecresponse v podobě „On Friday we addressed a reset function incident to help protect Hotmail customers, no action needed“. Podle dostupných informací šlo o chybu v procesu nastavení nového hesla, která umožňovala provést reset hesla pro libovolný účet. Microsoft se o chybě dozvěděl 20. dubna, ale nepodařilo se mu opravu nasadit dříve, než se chyba…

Daniel Dočekal

27. 4. 2012 9:36
Doba čtení: 1 minuta