Hlavní navigace

Seminář

Retro v parlamentu. Senátoři chtějí mluvit o médiích, uvízli ale v minulosti

Mediální komise Senátu zatím neprokázala, že by se dala brát vážně. Chce si především povídat. Nejlépe o tom, co bylo. Technologické změny? Digitalizace? Financování médií veřejné služby? Proč se tomu věnovat, když se může neškodně vzpomínat anebo řešit jednu věc dvacet let.

Doba čtení: 4 minuty

Je libo kurz od Zuckerberga? Absolvujte semináře slavných univerzit - online a zdarma

Zajímáte se o možnosti dalšího vzdělávání v oblasti UX designu? Jste otevřeni inspiraci a podnětům pro svou práci či studium? Pak by ve vašem hledáčku neměly chybět osvědčené a hlavně bezplatné zahraniční online kurzy, které startují už letos na podzim. Nabízíme přehled těch nejzajímavějších.

Doba čtení: 4 minuty

Seminář na téma "Aukce kmitočtů v aktuálních souvislostech"

Informační institut,  nevládní a neziskové vědomostní centrum se zaměřením na výzkum v politických otázkách, autoři  Studie o selhání ČTÚ: Oligopol mobilních operátorů (PDF) (viz též ČTÚ si kritiku zaslouží – ale fundovanou) pořádá 3. dubna 2012 volně přístupný seminář „Aukce kmitočtů v aktuálních souvislostech“ (podrobnosti v pozvánce).  Seminář se koná na půdě Poslanecké sněmovny a pod záštitou mistopředsedy hospodářského výboru Aleše Rádla.

30. 3. 2012 8:24
Doba čtení: do minuty