Hlavní navigace

TorrentFreak

Testuje Netflix nástroje proti „VPN pirátům“? Firma to popírá

Podle serveru Torrentfreak americká online videopůjčovna nenápadně testuje způsoby, jak zamezit, aby její služby využívali lidé v regionech, kde zatím nepůsobí.

David Slížek

5. 1. 2015 10:06
Doba čtení: 1 minuta

Poslední z trojice zakladatelů Pirate Bay byl zatčen v Thajsku

Švéd Fredrik Neij byl zadržen thajskou pohraniční policií při přechodu hranice mezi Thajskem a Laosem.

Jan Kovalík

4. 11. 2014 11:41
Doba čtení: 1 minuta

TorrentFreak: Zaměstnanci hollywoodských studií sami pirátsky sdílejí filmy

Zaměstnanci hollywoodských filmových studií, která nejvíce bojují proti pirátskému sdílení filmů, mají sami máslo na hlavě, píše server TorrentFreak. V BitTorrentových sítích zachytil řadu filmů, které někdo sdílel z IP adres registrovaných na velká filmová studia. Průzkum provedl ve spolupráci s firmou Scaneye, která se zabývá monitorováním provozu na P2P sítích.

David Slížek

26. 12. 2012 10:49
Doba čtení: 1 minuta

Nelegální stahování televizních seriálu v USA na sestupu, nejstahovanější je Dexter

TorrentFreak sestavil tradiční žebříček nejstahovanější televizních seriálů, na prvním místě je Dexter, následuje Game of Thrones a The Big Bang Theory. Podle článku klesá počet stahovaných TV seriálů v USA díky možnosti jejich získání v podobě služeb jako je Hulu či Netflix. TorrentFreak ale také zmiňuje, že v dalších zemích je zájem o americké seriály stále stejně silný. Doslova uvádí „Mimo USA musí fanoušci občas nekonečně čekat,  než se jejich oblíbený seriál objeví v televizi. Mnoho z nich…

Daniel Dočekal

20. 12. 2011 7:43
Doba čtení: 1 minuta