Hlavní navigace

Windows Azure

Absolutním vítězem soutěže pro vývojáře Windows Azure se stala aplikace Webmium

Tuzemská pobočka Microsoftu uspořádala pro české vývojáře na platformách Windows Azure a Windows Phone 7 soutěž Tvoje firma, tvoje šance na úspěch. Soutěž probíhala 7. listopadu 2011 do 30. dubna 2012. Každý měsíc vybírala odborná porota jednoho vítěze, který dostal 25 tisíc korun ve formě marketingové podpory nebo příspěvku na provoz aplikace.

Redakce

11. 7. 2012 14:25

Šesté kolo soutěže pro vývojáře Windows Azure vyhrála aplikace Webmium

Výhercem šestého kola soutěže pro vývojáře na platformě Windows Azure se stala společnost nexum Trilog s aplikací Webmium.

Martin Vyleťal

11. 6. 2012 6:25

Nové služby na platformě Windows Azure

Microsoft včera uvedl pravidelné půlroční vylepšení svého veřejného oblaku Windows Azure. Buďto se můžete podívat na záznam ze San Francisca, anebo si o tom přečtěte na Kačiho blogu.

Marek Janouš

8. 6. 2012 11:17

Páté kolo soutěže pro vývojáře Windows Azure vyhrála aplikace iDoklad

Výhercem pátého kola soutěže pro vývojáře na platformě Windows Azure se stala společnost Cígler Software s aplikací iDoklad pro Android a Windows Phone. „Verze pro iOS je dnes v betaverzi dostupná skupině testerů a počítáme, že aplikace bude ke stažení na Apple Store do letních prázdnin,“ říká Martin Cígler.

Martin Vyleťal

29. 5. 2012 9:50
| 7

Čtvrté kolo soutěže pro vývojáře Windows Azure vyhrál informační systém Evolio-ProfiFinance

Výhercem čtvrtého kola soutěže pro vývojáře na platformě Windows Azure se stala společnost Ave Soft s informačním systémem Evolio-ProfiFinance. „V současné době jej používá několik stovek uživatelů,“ říká ředitel společnosti Jan Tkáč.

Martin Vyleťal

28. 5. 2012 16:22

Třetí kolo soutěže pro vývojáře Windows Azure vyhrál projekt KdeTěMám

Výhercem třetího kola soutěže pro vývojáře na platformě Windows Azure se stala GINA Software s projektem dohledového centra KdeTěMám. „Aktuálně aplikaci využívají stovky zákazníků, především z oblasti security firem,“ říká jednatel společnosti Boris Procházka.

Redakce

27. 3. 2012 6:20