Hlavní navigace

Proč být registrovaným uživatelem

  • Lupa umožňuje registrovaným uživatelům využívat mnoho nastandardních funkcí, které výrazně usnadňují a vylepšují používání serveru. Zároveň však registraci nijak nevynucujeme a základní funkce jsou bez problémů dostupné i neregistrovaným uživatelům.

Sdílet

Proč je výhodné být registrovaným uživatelem Lupy?

Než přistoupíme k vysvětlování výhod registrace, je třeba hned na úvod rozptýlit jakékoliv obavy ze zneužití vašich dat – údaje, které při registraci sdělíte, slouží výhradně pro identifikaci uživatele v systému a nejsou použity pro žádné jiné účely. E-mailová adresa slouží pouze ke komunikaci mezi vámi a serverem, typicky jde o zasílání zapomenutého hesla či zasílání explicitně objednaných služeb (newsletter, hlídač). Adresa je navíc chráněna tak, že ji v čitelné podobě vidí pouze přihlášení uživatelé, nepřihlášení, tj. i roboty, vidí adresu ve tvaru neumožňujícím hromadný sběr adres.

Výhody registrace

Vlastní stránka s uživatelským profilem

Každý registrovaný uživatel získává vlastní stránku, na které může ostatním sdělit základní údaje o sobě. Tato stránka je pak odkazována u vašich příspěvků v diskusích.

Zapamatování přečtených názorů

Přihlášenému uživateli se k jeho profilu ukládá informace o přečtených názorech pod články a zprávičkami a podle toho se pak zvýrazňují ty nepřečtené. Nepřihlášeným uživatelům se to sice ukládá také (do cookie), ale pokud člověk používá víc zařízení, tak se mezi nimi ta informace nepřenáší – to lze jen pomocí přihlášení k profilu.

Možnost přidávat názory

Od ledna 2019 jsme změnili možnost přidávat názory pod články. To nyní mohou jen registrovaní uživatelé. Více o změně pravidel najdete zde.

Možnost přidávat vlastní aktuality

Můžete na Lupu vkládat vlastní aktuality a v případě dostatečně vysokého renomé je i bez kontroly okamžitě publikovat. Publikací aktualit rovněž posilujete své renomé.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).