Hlavní navigace

Fotosoutěž: vyfoťte výměnu antény vysílače na Lysé hoře a vyhrajte knihu o vysílačích!

  • Poslední červnový den zahájí digitální vysílání vysílač Lysá hora v Beskydech. Ještě než se tak stane, proběhne na tomto vysílači 28. a 29. května výměna vysílací antény. Tentokrát bez pomoci speciálního vrtulníku Kamov Ka-32, ale pomocí jeřábu. Server DigiZone.cz vyhlašuje společně s Českými Radiokomunikacemi soutěž o nejlepší fotografie z této úpravy vysílací věže na Lysé hoře.

Sdílet

Pro výměnu antén použijí České Radiokomunikace speciální jeřáb. Server DigiZone.cz ve spolupráci s touto společností vypisují soutěž o nejlepší fotografie z chystané výměny televizní antény na vysílači Lysá hora. Vítězové jednotlivých kategorií získají knihu Vysílací věže s přehledem 36 nejvýznamnějších televizních a rozhlasových vysílačů v České republice, kterou ve spolupráci s Českými Radiokomunikacemi vydalo vydavatelství freytag & berndt.

Kniha Vysílací věže

Soutěž proběhne ve třech kategoriích:

  • nejlepší jednotlivá fotografie
  • nejlepší soubor fotografií (maximálně šest snímků)
  • nejoriginálnější fotografie

Podmínky soutěže

Podmínkou účasti v soutěži je zaslání fotografií ve formátu JPG o maximální šířce 1000 bodů, které zachycují výměnu anténních systémů na vysílači Lysá hora speciálním jeřábem.

K výměně antény na vysílači Lysá hora dojde 28. a 29. května 2010, přesnou hodinu zveřejní server DigiZone.cz po dohodě s Českými Radiokomunikacemi formou aktuality.

Uzávěrka a kam posílat fotografie

Vysílač Lysá hora 300

Snímky s úplným jménem autora a kontaktní adresou zasílejte nejpozději do 10. června 2010 na adresu redakce@digizo­ne.cz.

Zaslané snímky zhodnotí porota složená ze zástupců redakce serveru DigiZone.cz a Českých Radiokomunikací. Jména vítězů a vítězné snímky zveřejní server DigiZone.cz v podobě fotogalerií na svých internetových stránkách www.digizone.cz.

Organizátoři soutěže si vymezují právo použít soutěžní snímky pro vlastní potřebu.

Partner soutěže

České Radiokomunikace