Hlavní navigace

Soutěž se SportTV o sportovní letní sady

  • Fandíte sportu? Stanice Sport2 v sobotu 2. července od 21.15 exklusivně vysílá duel boxu Kličko vs Hay o titul mistra světa v těžké váze. Server DigiZone.cz vám do letního období ve spolupráci se SportTV přináší rychlou vědomostní soutěž o tři sportovní sady SportTV (každá sada obsahuje fleecovou mikinu a bavlněné tričko SportTV plus chladící obal na lahev). Soutěž je určena pouze pro čtenáře serveru DigiZone.cz.

Sdílet

Zadání soutěžní úlohy

Odpovězte na e-mailovou adresu: soutez@digizo­ne.cz na níže uvedenou otázku:

Sportovní stanice Sport1 a Sport2 u nás vysílají ve formátu 16:9 a s vyšší obrazovou kvalitou od:

A/ podzimu 2010

B/ jara 2011

C/ jara 2010

Kritéria soutěže

Vítěz soutěže musí správně odpovědět na položenou otázku. Z došlých správných odpovědí budou zástupci serveru DigiZone.cz vylosováni tři výherci soutěže.

Průběh soutěže

Do neděle 3. července 2011 pošlete své odpovědi na adresu soutez@digizo­ne.cz. Výherci budou o postupu vyrozuměni e-mailem.

Odpověď na soutěžní otázky musí obsahovat: Jméno účastníka, kontaktní údaje (telefon, e-mail, korespondenční adresu) a odpovědi na otázky soutěže.

Uzávěrka soutěže je 3. července 2011 ve 23:59:59 SELČ.

Tři vítězové obdrží sportovní sady SportTV (každá sada obsahuje fleecovou mikinu a bavlněné tričko SportTV plus chladící obal na lahev).

Sport 1 - soutěž

Pravidla soutěže

1. Provozovatelem soutěže (dále jen „soutěž“) jsou společnosti Internet Info, s.r.o., mediální dům a vydavatel serveru DigiZone.cz

2. Soutěž je zaměřena na správné odpovědi na položenou otázku soutěže.

3. Soutěž je jednokolová. Ze zaslaných správných odpovědí, které pošlou účastníci soutěže, zástupci serveru určí vítěze losováním.

4. Do soutěže se může se svým návrhem aplikace přihlásit jakýkoli občan ČR.

5. Po vyhodnocení soutěže obdrží výherci ceny od společnosti Chello Central Europe s.r.o. Výherci, kteří se do 30 dnů o cenu nepřihlásí, ztrácejí na výhru nárok. Ceny nejsou právně vymahatelné.

6. Z účasti v soutěži jsou vyloučeni všichni zaměstnanci, jakož i jejich příbuzní, pořádajících společností, kterými jsou Internet Info, s.r.o a Chello Central Europe s.r.o.

Sport 2 - logo 500
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).