Hlavní navigace

Soutěžte s National Geographic Channel o balíček cen!

  • National Geographic Channel mluví od dubna česky a při této příležitosti připravil ve spolupráci se serverem DigiZone.cz soutěž o balíček cen. Soutěž se zaměřuje na projekt Oceán 2010, který National Geographic spustil ke Dni Země a jehož prostřednictvím chce diváky seznámit s koloběhem vody na planetě Zemi a její potřebě pro život i lidskou činnost. Soutěžit můžete prostřednictvím DigiZone.cz do konce května.

Sdílet

Ocean 2010 je také název původního cyklu dokumentárních filmů, které momentálně vysílá National Geographic Channel, a jež doplňuje speciální web věnovaný Dni Země. Na ní objevíte celou řadu unikátních aplikací a informací. Pokud jste pravidelnými diváky National Geographic Channel a sledujete jeho webové stránky, je tato soutěž určena právě vám.

O co soutěžíme?

National Geographic Channel - soutěž, ceny

Tři výherci získají exkluzivní dárkovou tašku s cenami od National Geographic Channel, v níž najdou například originální tričko, poznámkový blok, podložku pod myš, pastelky nebo hrnek s logy této stanice, které se běžně nedají sehnat.

Soutěžní otázky a podmínky soutěže

Soutěže se může zúčastnit každý, kdo do 31. května 2010 odpoví na následující otázky, související s projektem Oceán 2010 na National Geographic Channel:

Kolik procent našeho mozku zhruba tvoří voda?


a) 50%
b) 75%
c) 95%

K výrobě kterého kusu textilu je potřeba nejvíce vody?


a) džín
b) bavlněného prostěradla
c) bavlněného trička

Správné odpovědi zasílejte do 31. května 2010 na adresu redakce@digizo­ne.cz. S výběrem správných odpovědí vám může pomoci speciální webová stránka věnované Dni Země a projektu Oceán 2010 na adrese http://www.nat­geotv.com/cz/o­cean10. National Geographic Channel pro vás připravil také hru Live curious, kterou si můžete zahrát na profilu National Geographic na Facebooku.

Podmínky soutěže

Každý účastník se může soutěže zúčastnit jen jednou. Společně s odpověďmi na otázky zasílejte také adresu, na kterou vám budeme moci zaslat případnou výhru. Losování tří výherců ze všech zaslaných správných odpovědí proběhne 2. června 2010 a ihned poté budou jména vítězů zveřejněna na webech DigiZone.cz a www.natgeotv.com/cz, v sekci Soutěže.

National Geographic Channel logo 500
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).