Hlavní navigace

Největší hráči české mediální scény vystoupí na Czech Internet Foru

Redakce 25. 8. 2016

Kam směřuje česká mediální scéna? Budeme svědky mediální revoluce v režii Seznamu? Dá se bojovat kvalitním obsahem proti AdBlocku?

Server Lupa.cz pořádá již 11. ročník konference Czech Internet Forum. Ve středu 12. října v hotelu International Prague v Dejvicích budou pro všechny zájemce připraveny tři nabité programové sály, ve kterých vystoupí na čtyři desítky českých i zahraničních odborníků. Podělí se o aktuální trendy, tipy i zkušenosti. 

Média denně ovlivňují lidské myšlení na stovkách kanálů, marketing utváří nové a nové trendy a sociální sítě jsou čím dál tím mocnější. Jak na neustálé změny reagují giganti jako Seznam, Česká televize nebo O2? I o tom bude řeč na letošním ročníku Czech Internet Forum

To, že Seznam.cz staví své obsahové oddělení, už není žádnou novinkou. Do svých rukou to vzal samotný generální ředitel Seznamu Pavel Zima. A tak jsme už zaznamenali příchod známých novinářských tváří, testuje se výroba nových pořadů. Jaké jsou další plány a cíle české internetové jedničky? Jedinečnou příležitostí, jak se to dozvědět, je být u rozhovoru Pavla Zimy s Jánem Simkaničem

Vltava Labe Media (dříve Vltava Labe Press) byste dříve na internetu hledali marně. Vydavatelství působilo v digitální oblasti velmi pasivně. Se změnou majitelů a managementu se to ale rychle mění. Ředitel digitální divize Petr Bednář prozradí, kam směřuje jeden ze tří největších mediálních domů na českém trhu v segmentu digitálních médií. 

Dnes už není výjimkou si za kvalitní obsah připlatit. Jaká budoucnost čeká placený obsah? Je to cesta, jak uniknout před AdBlockem? Jaké příležitosti nabízí monetizace obsahu? I o tom bude prezentace generálního ředitele Economia Romana Latuskeho

O proměnách a budoucnosti českých médií budou mluvit i zástupci MAFRA Michal Hanák či šéfredaktor reportážní publicistiky České televize Marek Wollner.

Na trh médií pronikají i další, pro někoho možná překvapiví hráči. Doba kreditů a tlačítkových telefonů je totiž dávno pryč. A tak i mobilní operátoři zkouší své štěstí. O svůj pohled na současné fenomény digitálního světa se podělí jedna z nejzkušenějších osobností českých telekomunikací, generální ředitel O2 Tomáš Budník

AdBlock je v poslední době velkým strašákem pro vydavatelství, agentury i inzerenty. Existují však cesty, jak „adblokaře“ zastavit a obejít. Pokud chcete slyšet řadu tipů, jak účinně bojovat proti Adblocku, nepropásněte přednášku Johnnyho Ryana z irské společnosti PageFair. 

Proti AdBlocku se dá úspěšně bojovat i poutavým obsahem. To potvrdí i Kusuma Chumpuree-Reyntjes z německé agentury Unruly. Při přípravách reklamních strategií kladou velký důraz na emoce. A jsou velmi úspěšní. Těšit se tak můžete na její prezentaci, kde odhalí fungování emocí v marketingu. Chybět nebudou ani úspěšné triky. 

Czech Internet Forum nabízí opravdu nabitý program. Těšit se můžete na čtyři desítky přednášejících, ale míst v sálech je jen 500. Navíc při registraci do konce srpna získáte vstupenky za zvýhodněnou cenu. 

MIF16

Tak neváhejte a zajistěte si vstupenky ještě dnes. Stačí vyplnit ONLINE FORMULÁŘ.

Generálním partnerem akce je společnost Seznam.cz. Hlavními partnery jsou Adexpres a VLTAVA-LABE-MEDIA, a.s.. Partnery dále jsou Active24, AdActive, s.r.o., Adform, HyperMedia, Chivas, Imper CZ, Internet Billboard a.s., MojeID, SentiOne a T-Mobile. Mediálním partnerem je MediaGuru a MJournal. Pořadatelem a odborným garantem akce je server Lupa.cz. Produkčně akci zajišťuje vydavatelství Internet Info.

Našli jste v článku chybu?
Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Podnikatel.cz: Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

Vitalia.cz: Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Měšec.cz: Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P
MarketVoice

Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Měšec.cz: Když krachuje banka

Když krachuje banka

Podnikatel.cz: Zbrojí proti EET, za účtenku chce 5 Kč

Zbrojí proti EET, za účtenku chce 5 Kč

Vitalia.cz: Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Vitalia.cz: Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Podnikatel.cz: Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Hygiena je věda, tohle ale přehnali

DigiZone.cz: DVB-T2: problémy českých TV stanic

DVB-T2: problémy českých TV stanic

120na80.cz: Sem vás dají, když budete v karanténě

Sem vás dají, když budete v karanténě

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

Měšec.cz: Povinné ručení podle najetých kilometrů

Povinné ručení podle najetých kilometrů

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu