Hlavní navigace

Asociace provozovatelů mobilních sítí má nového prezidenta, je jím Pavel Vlček

1. 7. 2020

Sdílet

APMS

Asociace provozovatelů mobilních sítí (APMS) sdružující operátory O2, T-Mobile a Vodafone má od 1. července nového prezidenta. Stal se jím Pavel Vlček, který nahradil Jiřího Šuchmana, jenž skončil letos v únoru. Prezident APMS „vystupuje jménem asociace a reprezentuje její zájmy vůči odborné i široké veřejnosti.“

Vlček se bude ve funkci zodpovídat grémiu generálních ředitelů členů asociace (operátorů) a představenstvu. V něm sedí Richard Stonavský (Vodafone), Ján Pitoňák (T-Mobile) a Miloš Koděra (O2). Výkonným ředitelem je od března roku 2017 Jiří Grund.

„Pavel Vlček se komunikaci a vnějším vztahům věnuje 15 let. Je absolventem Univerzity Karlovy, oboru politologie a mezinárodních vztahů. Ve své dosavadní kariéře řídil komunikaci a vnější vztahy Ministerstva průmyslu a obchodu či společností Citibank, Rosatom a naposledy mBank. V uplynulých dnech byl opětovně zvolen předsedou výkonného výboru profesní organizace PR Klub, která sdružuje více než 200 profesionálů v oblasti komunikace a public relations,“ uvádí APMS v krátkém představení.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).