Hlavní navigace

Beat Saber se jako první česká hra dostal do oficiálního bundlu s PlayStationem

27. 11. 2018

Sdílet

Beat Saber a PlayStation 4

Česká hra Beat Saber od studia Beat Games (Hyperbolic Magnetism) je zřejmě prvním tuzemským titulem, který se stal součástí takzvaného bundlu, kdy se hra oficiálně přibaluje k hernímu zařízení. Beat Saber se (alespoň prozatím) nebude dodávat jako součást ke konzoli PlayStation 4, stane se ale součástí oficiálního bundlu s PlayStation VR.

Balení obsahující headset pro virtuální realitu, PlayStation kameru a dva pohybové kontrolery Move zamíří 14. prosince na předvánoční trh ve Spojených státech a Kanadě. Vedle Beat Saberu bude v krabici ještě VR verze akční hry Borderlands 2. Cenovka je stanovená na 349,99 dolaru. Prozatím není jasné, zda bundle zamíří i do Evropy.

Pro PlayStation VR je v současné době k dispozici 340 titulů. Beat Saber je jeden z těch, které mají ambici stát se „system sellerem“. Sony aktivně vydání české hry pro svoji konzoli propaguje od letošní E3.

Sony letos v srpnu oznámilo, že se mu podařilo prodat tři miliony kusů PlayStation VR. Je možné, že vánoční sezóna prodeje dál nakopne.

Beat Saber byl vedle spolupráce se Sony nominován na „herní Oscary“ The Game Awards v kategorii nejlepší VR hry roku. V oblasti hardwaru pak Beat Games spolupracují s Korejci na dodávkách arkádového automatu.

O Beat Saberu více v našich rozhovorech:

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).