Hlavní navigace

ČT zve do Prahy, Brna a Ostravy na den otevřených dveří

29. 4. 2019

Sdílet

Den otevřených dveří, Česká televize Ostrava Autor: Česká televize

Česká televize zve diváky na další celodenní Den otevřených dveří, při kterém mají možnost si prohlédnout budovy a techniku. Připraven je také program pro děti nebo autogramiáda televizních tváří.

Den otevřených dveří začne v Praze, Brně a Ostravě 8. května v 9.00. V hlavním městě budou tři prohlídkové trasy včetně jedné bezbariérové, venkovní program pak potrvá až do podvečera. Od 10 do 17 hodin se budou zájemcům podepisovat moderátoři. 

V Brně diváci uvidí velké i menší studio, kde se natáčejí brněnské pořady, maskérny a kostymérny, technická pracoviště, jako například obrazovou a zvukovou režii, technickou kontrolu, střižny i klíčovací studio. Navštíví také zpravodajský newsroom a zpravodajské studio, které znají především z Událostí v regionech.

V Ostravě návštěvnici uvidí studio 1, ve kterém se dozví informace o zpravodajství, kamerách nebo čtecím zařízení. Ve studiu 2 pracovníci televize představí výrobu a klíčování, prohlídka pak pokračuje režiemi, střižnami nebo digitálním pracovištěm a newsroomem.

Kompletní program Dne otevřených dveří je na webu televize.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).