Hlavní navigace

Chybí vám Alza na Heureka.cz? Nainstalujte si nové rozšíření pro Chrome

Sdílet

Jan Sedlák 5. 11. 2019
Heureka.cz

Největší tuzemský e-shop Alza.cz už nějakou dobu není součástí srovnávače cen Heureka.cz, když se v polovině roku 2016 sám rozhodl odejít. Obchod reagoval na převzetí ze strany Rockaway a mluvil o tom, že i kvůli Mall.cz není Heureka nezávislým srovnávačem.

Uživatelé webového prohlížeče Chrome nyní mohou na Heurece ceny z Alzy opět vidět, a to díky novému rozšíření pojmenovaném jednoduše Heuréka na Alze. Plug-in funguje tak, že na webu Alzy nabídne nákup z Heureky v případě, že na ní nalezne nižší cenu.

Za rozšířením stojí tuzemští vývojáři TopMonks. „Možná vám chybí možnost srovnávat ceny produktů Alzy s konkurencí. Nám rozhodně tahle možnost chyběla a tak jsme připravili jednoduché rozšíření, které vám do produktových listů na Alze přidá Heuréku,“ uvádí autoři k vydání modulu.

Heureka zároveň letos na podzim dokončila vyčlenění ze skupiny Mall Group. Firma se nyní snaží vytvořit jednotnou technologickou platformu pro všechny své trhy a díky tomu nabízet více služeb. Více o tom v našem rozhovoru s technologickým ředitelem Lukášem Putnou.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.