Hlavní navigace

Další tuzemský e-shop se pouští na rumunský trh. Tentokrát je to Bonami

3. 10. 2016

Sdílet

Tak už nejenom Zoot, VašeČočky nebo Zásilkovna. Jihovýchodní větry přilákaly i další designový e-commerce projekt, a to Bonami. Podle informací nákupního klubu tam na spuštění čekalo kolem stovky tisíc registrovaných zákazníků. 

„Od Rumunska máme podobná očekávání jako od Slovenska. Tam jsme začínali se 40 tisíci předregistrovanými zákazníky. I když místní internetový trh není tolik rozvinutý, má ohromný potenciál jak kvůli počtu obyvatel a rychlosti růstu, tak kvůli tomu, že si místní zákazníci potrpí na značkové zboží,” tvrdí šéf firmy David Šiška.

Stejně jako Slovensko a Polsko bude i rumunské Bonami obsluhovat pražský tým a také logistika bude kombinací pražského skladu a lokálních dopravců. „Přestěhovali jsme se v srpnu do téměř pětkrát většího skladu v Jenči u Prahy, k dispozici tak máme 5791 metrů," dodává Šiška s tím, že se tím i zdvojnásobil počet zaměstnanců. Bonami je dnes osmdesátihlavá firma. 

Nákupní klub pod křídly Mitonu loni utržil 260 milionů korun a už se dostalo do zisku. Letos má políčeno na půlmiliardový obrat. Pomoci tomu má především zahraničí. Slovensko by se mělo na letošních příjmech podílet přibližně jednou třetinou. 

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 5. 10. 2016 12:19

  Vivre (neregistrovaný)

  No hlavně Bonami je okopírovaný web https://www.vivre.ro/, který existoval o mnoho dříve než Bonami :)
  Tak Bonami jde z česka do rumunska a Vivre z rumunska do česka, to se hezky povedlo.

 • 12. 3. 2017 14:26

  Tomáš Vrtík (neregistrovaný)

  Od 1.3. sme takisto plnohodnotne expandovali na rumunský trh, pokiaľ plánujete na tento trh expandovať, náš článok, by sa V8m mohol hodiť:

  http://www.shopsupport.sk/planujete-e-shop-v-rumunsku-tieto-informacie-sa-vam-budu-hodit

 • 4. 10. 2016 16:12

  exBonamista (neregistrovaný)

  Tak Rumunům asi bude stačit nekvalitní zboží, které Bonami prodává. Zkušenosti mé i mých známých říkají, že Bonami už raději ne :-(

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).