Hlavní navigace

Etnetera spouští pro SANITINO mezinárodní e-commerce platformu

20. 1. 2021

Sdílet

Nový e-shop SANITINO Autor: Etnetera

Etnetera spouští pro svého klienta, prodejce sanitární techniky SANITINO, novou mezinárodní e-commerce platformu. Ta bude fungovat na sedmi trzích zároveň, a to v osmi jazycích. Platforma představuje online nákupní galerii, která funguje na všech trzích zároveň. S přechodem na novou platformu firma také původní koupelnový e-shop www.onlinekoupelny.cz převedla na www.sanitino.cz.

E-shop je dostupný v České republice, na Slovensku, v Itálii, Rakousku, Belgii, Nizozemí a Francii. V každé zemi má vlastní jazykovou mutaci, přičemž v Belgii dokonce dvě. SANITINO si od platformy slibuje, že přinese zákazníkům snadnější orientaci, pomoc s technologiemi i rychlý nákup z domova.

„Sledujeme raketový nárůst poptávky po e-commerce řešení a jsme rádi, že právě tato robustní platforma pro našeho klienta může inspirovat český i evropský trh,“ říká Martin Palička, výkonný ředitel a předseda představenstva Etnetera Group. Dodává, že společnost kromě nových platforem doporučuje svým klientům i „využití datových analýz, loyalty programů a kreativních komunikačních strategií.“

E-shop stojí na technologii Etnetera E-commerce Framework. „Využívá sdílený kód a připravené moduly, ale současně dovoluje prakticky neomezené přizpůsobování individuálním požadavkům klienta. Architektura je založená na samostatných komponentách oddělených definovanými rozhraními,“ vysvětluje hlavní architekt e-commerce nástroje Martin Kačer z Etnetery. CMS platformy pak stojí na jNetPublish. Cloudový provoz zajišťuje architektura MS Azue IaaS. 

SANITINO se v oblasti online prodeje pohybuje od roku 2009, přičemž nová platforma by měla obsahovat i třeba návody na instalace, ošetření či údržbu zakoupených produktů. Součástí bude také blog a ve vybraných zemích i online chat.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).