Hlavní navigace

I mezi IPTV diváky vedou ve sledovanosti tuzemské krimi seriály

30. 4. 2018

Sdílet

Lepší.TV - set-top box_perex Autor: Lepší.TV

Podle statistiky sledovanosti za letošní březen, kterou zpracovala výzkumná agentura Nielsen Admosphere a jejíž údaje potvrzují i statistiky IPTV platformy Lepší.TV, se v první dvacítce nejsledovanějších pořadů nachází hned jedenáct seriálových titulů v čele s detektivkou z produkce televize Nova Dáma a Král. Detektivních je ze zmíněných jedenácti seriálů celých osm

Kriminální seriál Temný Kraj, který od ledna do dubna 2017 vysílala TV Prima, se stal za loňský rok nejsledovanějším pořadem Primy – jeho premiérové díly sledovalo průměrně 1 541 000 lidí z kategorie patnáct a více let. 

V posledních letech se na českých obrazovkách poměrně pevně usadil i žánr reality show a talentových soutěží. Do zmíněné dvacítky nejsledovanějších březnových pořadů se z reality show zařadila pouze Výměna manželek, a to na 15. místě. Z žánrových kolegů ji ještě doplňuje nová řada Superstar na 29. místě a na 45. místě druhá série Robinsonova ostrova. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).