Hlavní navigace

Server iDnes.cz zveřejnil cenu předplatného, za první měsíc vydal 600 placených článků

21. 10. 2019

Sdílet

iDNES.cz - Premium Autor: screenshot – Lupa.cz

Přístup do placené sekce zpravodajského serveru iDNES.cz bude od začátku prosince stát 39 Kč měsíčně. Cenu předplatného zveřejnilo vydavatelství Mafra. 

Sekci iDNES Premium si podle firmy za první měsíc zkušebního provozu vyzkoušelo 150 tisíc lidí. Až do konce listopadu ale uživatelé mohou placenou sekci testovat zcela zdarma, musí se jen zaregistrovat.

Podle Mafry za první měsíc iDNES v placené sekci vydal asi 600 článků. Kromě textů mají lidé podle vydavatelství zájem i o přednostní prodeje vstupenek na kulturní akce. „Členové iDNES Premium už takto nakoupili vstupenky za více než 10 milionů korun,“ uvádí firma.

Do budoucna chce Mafra v rámci sekce iDNES Premium nabídnout také více svých titulů v digitální podobě zdarma nebo rozšířit nabídku výhodných nákupů.

Placenou sekci spustil server iDNES.cz v polovině září

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 21. 10. 2019 9:48

  jlmd

  No, když je to zdarma, tak se zaregistruje každý.. Ale když to zpoplatní, tak si to zaplatí možná 10% a to ještě přeháním :)

 • 21. 10. 2019 19:13

  bez přezdívky

  hlavně idnes.cz naprosto neskutečmým způsobem manipuluje s fakty! Lidé, kteří měli účet kvůli diskusím na idnes, tak jakmile se přihlásili do diskuse - šup! a měli aktivovaný tento ubohý "premium bonus". . naprostá většina z nich o to ani nestála!! A idnes jim bez jejich souhlasu nejenom tu službu aktivovala, ale také jim každý den SPAMUJE mailbox se souhrnným e-mailem, co je nového na Premium..

  toto by měli ostatní deníky propírat dnes a denně, zdali takové jednání novin je etické.

 • 26. 10. 2019 17:38

  Strnad

  S částí Vašeho příspěvku souhlasím, s částí nikoliv. Mám účet na iDnesu už drahně let. A ano, hlavně kvůli blogům a kvůli diskusím. A ano i mně byl aktivován prémiový obsah. Nicméně.... Stačí si otevřít uživatelský účet a tam "fungování" placeného obsahu vypnout. Je u toho sice potřeba trochu kombinovat (mně se to povedlo až napodruhé), ale vcelku je to docela jednoduché.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Šéfredaktor Lupa.cz a externí spolupracovník Českého rozhlasu Plus. Dříve editor IHNED.cz, předtím Aktuálně.cz a Českého rozhlasu. Najdete mě na Twitteru nebo na LinkedIn

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).