Hlavní navigace

Jaký bude život v digitální realitě? LAW FIT 2019 prozkoumá střety práva a VR

13. 5. 2019

Sdílet

LAW FIT - logo

Jak budeme fungovat v stále rostoucím digitálním světě v budoucnu? A má takový svět nějaká pravidla? Tradiční technologicko-právnická konference LAW FIT letos nabídne témata jako je rozšířená a virtuální realita či kryptoměny

Mezi řečníky budou například někdejší viceguvernér České národní banky Mojmír Hampl, Štěpán Šilhavý ze zajímavého VR startupu Sense Arena (viz Český VR hokej Sense Arena přichází s kufříkovou verzí pro domácnosti) či eurokomisařka Věra Jourová, která otevře blok konference, věnovaný otázkám právní regulace v digitální realitě. 

Akce proběhne v pondělí 20. května 2019 v prostorách Fakulty informačních technologií ČVUT v Praze. Vstup je zdarma, zájemci se pouze musí registrovat na webu konference. Lupa.cz je mediálním partnerem akce.

Přečtěte si reportáže z minulých ročníků akce:

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 13. 5. 2019 13:19

    Omasta

    I v té virtuální realitě bude vláda a exekutivní složky, které budou vyžadovat pořádek. Ale je také možné že liodi, co budou žít ve virtuání realitě, budou mít zkopírované a změněné mozky. Budou tak mírní jako beránci. Lev bude žrát trávu a pečovat o malé kozičky, tak jak to předpověděli Svědci Jehovovi.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).