Hlavní navigace

Logistické DoDo spouští franšízový program DoDo Partner, chce tak zrychlit expanzi

14. 12. 2021

Sdílet

DoDo - kurýr - logistika - balík Autor: DoDo

DoDo otevírá po pilotním provozu svůj partnerský program všem zájemcům. K zakládání franšíz láká zejména menší dopravce, kterým nabízí přístup ke své logistické platformě i nasmlouvaným zákazníkům. Firma o tom informovala v tiskové zprávě.

DoDo si od otevření programu DoDo Partner slibuje také expanzi do dalších lokalit a rozšíření počtu kurýrů. „„Velmi si zakládáme na osobním přístupu a snažíme se našim kurýrům zajistit maximální péči. To je ve velkých týmech, které čítají stovky lidí, velmi obtížně realizovatelné. Majitelé franšíz se naproti tomu o individuální servis dokáží skvěle postarat. Ve svých menších týmech zpravidla každého kurýra dobře znají a mají dostatek prostoru na to, aby se každému dokázali věnovat,“ popisuje šéf franšízového programu Stanislav Nečas.


Autor: DoDo

Logistická platforma GAIA, kterou DoDo vyvinulo

Firma prostřednictvím franšíz operuje od loňského roku a momentálně má 14 obchodních partnerů. Přes franšízy DoDo funguje na Slovensku nebo v Maďarsku a plánuje otevřít franšízu také na polském trhu, odkud se firma dříve po neúspěšném pokusu o expanzi stáhla.

 „DoDo partnerům propůjčí technologickou platformu GAIA, která při zajišťování městské logistiky řídí plánování tras i třeba nakládání s hotovostí a péči o vozový park a kurýry,“ slibuje firma.

Jaké plány má DoDo v Německu a do jakých segmentů se chce pustit v ČR? ČTĚTE v Michal Menšík, Martin Marek (DoDo): V Česku chceme vozit i nábytek

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 14. 12. 2021 16:01

    Milos Brejcha

    Co se napred zamerit na schopnost dorucovat spolehliveji D+1 v ramci CR? A rozsahlejsi sit parcel shopu. To jsou z meho pohledu 2 silne nedostatky, proc volim DODO jen pokud eshop nema v nabidce nic nez DODO a Postu.
    Ano, lepsi nez Posta to je, ale to je i postovni holub vetsinou

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).