Hlavní navigace

Luděk Staněk je novým moderátorem Press klubu na Frekvenci 1

Sdílet

Filip Rožánek 23. 5. 2019
Luděk Staněk Autor: Mall.TV

Novinář Luděk Staněk se stává jedním z moderátorů podvečerního diskuzního pořadu Press klub, který vysílá od pondělí do pátku Frekvence 1. „Luděk má poměrně vyhraněné názory a zároveň smysl pro humor. A to je skvělá kombinace,“ vysvětluje angažmá ředitel Frekvence 1 Miroslav Škoda, který oceňuje i Staňkovy dlouholeté zkušenosti s psanou žurnalistikou. 

„Čtu rád jeho rozhovory, je v nich zaujetí a vášeň. Líbí se mi i jeho expresivní projev na Mall.TV. Luděk nám zkrátka ideálně zapadá do nové, modernější podoby Press klubu,“ slibuje si od čerstvé posily Škoda.

„Press klub je skvělý formát, který umožňuje zpovídat opravdu významné, zajímavé a aktuální hosty. Pro mě byly rozhovory prvním důvodem, proč jsem se kdysi začal věnovat novinařině a jsem rád, že mám možnost si je vyzkoušet i v rozhlasovém formátu,“ dodává Staněk. Ten uvádí Press klub jednou týdně, například dnes bude mluvit s koučem Janem Mühlfeitem.

Zároveň zůstává tváří Mall.TV, kde se jeho pořad Události Luďka Staňka změnil z týdeníku na každodenní relaci. Tvůrčí tým se rozšířil o Rostislava Oboňu (@stary_mrzout), Ondřeje Formánka a Dominika Dabrowského.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.