Hlavní navigace

Mall.TV zavedla placený obsah, fanoušci mohou podpořit tvůrce

29. 11. 2021

Sdílet

Mall.TV Autor: Mall.TV

Fanoušci Martina „Mikýře“ Mikysky, Luďka Staňka nebo Adama Gebriana nyní mohou své oblíbence podpořit předplatným. Internetová televize Mall.TV spustila prémiové členství za 129 Kč měsíčně. Uživatelé, kteří si ho objednají, budou mít videa bez reklam a získají různé bonusy. 

Mall.TV Premium slibuje také živé přenosy nebo speciální díly pro fanoušky. V případě Mikýřovy úžasné pouti internetem jde o dřívější sledování epizod, týdenní bonusové video „Mikýř na greenscreenu“ a pondělní živý stream ze studia. 

„Dělali jsme si konkrétně průzkum mezi fanoušky Mikýřovy úžasné poutě internetem a je až neuvěřitelné, jak velké procento diváků a v jakém objemu je ochotno platit za to, že Mikýře uvidí častěji nebo v delších epizodách,“ řekl k tomu ředitel Mall.TV Juraj Felix v našem srpnovém rozhovoru.

Luděk Staněk každý týden připraví sestřih nepovedených záběrů, páteční stream scénáristické porady a od ledna i exkluzivní rozhovory.

Architekt Adam Gebrian vezme platící diváky jednou za měsíc na exkluzivní procházku po Praze a dalších místech České republiky. Tato procházka bude živě streamovaná a je možné se jí zúčastnit také fyzicky.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 29. 11. 2021 17:37

  Martin Novotný

  Na pořad o sesmíru jsem tam na žádný nenarazil, ale je fakt, že jsem ho tam nehledal. Jen jsem to tak zběžně proklikal a přjde mi, že je to něco mezi Bleskem a Žena a život :-)

 • 29. 11. 2021 17:30

  K>

  Je tam tolik různých tvůrců videí, že hodit je paušálně do koše je prostě nesmysl. Ale abych byl konkrétní - vesmírné zprávy a vesmírná technika je na vysoké odborné úrovni. Ergo vaše tvrzení je špatně.

 • 30. 11. 2021 7:10

  bez přezdívky

  Když kliknete v hlavním menu na Kategorie, hned uvidíte 6 kategorií. Mezi nimy například Věda a technika, cestování, satira atd. To už dokáže vyfiltrovat to, co člověka nezajímá. Například v kategorii věda a technika je aktuálně asi 60 pořadů. Některé živé, některé ukončené. Mezi nimy je například Gebrian - architekt, který ukazuje zajímavá místa, kam se člověk nepodívá, a vždy k tomu přidává i svůj pohled architekta, v čem je to zajímavé. Pokud neznáte, doporučuju kouknout na jeden díl a hned pochopíte co tím myslím. Neklouže po povrchu jako Vávra s svými Šumnými.... ale všímá si detailů.

  Pak je tam Dušan Majer, který se stará o vesmír. Má několik pořadů, jeden věnovaný čistě startům raket, další věnovaný aktualitám z vesmíru, tedy co se týká lidského průzkumu, a další se zabývá vesmírnou technikou. Popisuje, místy až encyklopedicky, což není na škodu vzhledem k tématu, různou lidskou techniku, která se vesmíru nějak dotýká. Od raketových motorů, přes popis kategorií raket a rakety samotné, přes výčet a popis snad všech kosmodromů na planetě, přes popis různých sond a jejich misí, přes popis typů paliva, přes popis co je to mikrogravitace, k čemu se nám hodí, a jakými způsoby ji můžeme nasimulovat (a není to jen o raketách na orbitě, ISS, nebo letadlech lítajících po balistické křivce) atd atd. Velice zajímavé. Asi ne každý díl člověku sedne, ale některá dílčí témata člověka zaujmout mohou.

  Dále Elonovinky - zhruba týdenní videa co se děje ve světě kolem Elona Muska, a jeho firem.

  Nějaká zdravotnická videa atd. Je tam toho dost, jen je dobré klikat na ty kategorie. Dejte tomu ještě chvilku a třeba si tam nakonec něco najdete. :)

 • 29. 11. 2021 15:28

  Zek

  Na Mall.tv je sousta dobrych poradu, je na co se divat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).