Hlavní navigace

Mezi dvacítkou nejsledovanějších pořadů za srpen má Prima jen jedno umístění

Sdílet

Jan Brychta 20. 9. 2018
Nielsen

První tři místa v TOP 25 nejsledovanějších pořadů českých televizí během letošního srpna obsadily pořady televize Nova. Nejúspěšněji si vedla Ordinace v růžové zahradě, která vykázala 960 tisíc diváků starších patnácti let. Televizní noviny sledovalo průměrně 907 diváků a detektivní seriál Specialisté 867 tisíc diváků.

Nejsledovanějším pořadem České televize se stala klasická komedie Jak dostat tatínka do polepšovny, kterou si nenechalo ujít 810 tisíc diváků starších patnácti let. První díl v podobě filmu Jak vytrhnout velrybě stoličku se dostalo na sedmé místo se 765 tisíci diváků.


Autor: Nielsen Admosphere

25 nejsledovanějších pořadů za srpen.

Televizi Prima se v srpnu povedl jen jediný zářez, když se její nemocniční seriál Modrý kód probojoval na deváté místo a zaujal 746 tisíc diváků starších patnácti let. 

Nejúspěšnějším srpnovým filmem na Nově byl snímek Jak se zbavit nevěsty, který si nenechalo ujít 747 tisíc diváků, a patří mu tak osmé místo. Nejúspěšnějším zahraničním filmem byl Hříšný tanec, do kterého se na Nově zapojilo 650 tisíc diváků nad patnáct let.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.