Hlavní navigace

Nejsledovanějším televizním pořadem se v říjnu stala soutěž Stardance

Sdílet

Jan Brychta 13. 11. 2018
IPTV

Výzkumná agentura Nielsen Admosphere zveřejnila pravidelný žebříček nejsledovanějších pořadů v tuzemských televizích podle peoplemetrového měření, jehož je realizátorem. První dvě místa obsadila Česká televize se svojí taneční soutěží Stardance. Nejsledovanější díl vidělo na ČT1 více než 1,4 milionu diváků starších patnácti let.


Autor: Nielsen Admosphere

Nejsledovanější pořady za říjen 2018.

Zbytek TOP 10 pak patří pořadům televize Nova, z nichž si kromě Televizních novin vedl nejlépe detektivní seriál Dáma a Král, když daná epizoda oslovila 1,278 milionu diváků ve věku nad patnáct let. Česká televize se pak dokázala probojovat na desáté a třinácté místo se seriály Labyrint a Doktor Martin.

Nejsledovanějšími filmy se v říjnu staly tři díly Troškovy komedie Babovřesky, ten nejúspěšnější z nich sledovalo 938 tisíc zástupců obecné divácké skupiny. Televize Prima se mezi 25 nejsledovanějších pořadů minulého měsíce opět dostala pouze s jedním pořadem, na devatenáctém místě je to vybraná epizoda z lékařského seriálu Modrý kód. Sledovalo ji 842 tisíc diváků ve věku nad patnáct let. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.