Hlavní navigace

Nepřetržité vysílání TN Live je nyní dostupné přes Voyo

1. 3. 2022

Sdílet

Studio internetového vysílání TV Nova Autor: Karel Choc
  • 16:18 – Doplněno o další informace.

Televize Nova vysílá na internetu kontinuální zpravodajství o válce na Ukrajině. Stream TN Live nyní zařadila na web Nova Plus i do své aplikace Voyo. „Najdete ho v záložce Živě, kde běží i naše ostatní programy,“ uvedl šéfredaktor zpravodajství Michal Kratochvíl. 

Redaktoři a moderátoři vysílají z internetového studia Novy, které vzniklo teprve loni. Program tvoří nejnovější zprávy o dění na Ukrajině, rozhovory a analýzy.

Aplikace Voyo je dostupná pro chytré televizory se systémem Android TV, dále zařízení GoGen, HiSense, Hyundai, JVC, LG, Panasonic, Philips, Samsung, Sony a Toshiba, v Apple TV, přes Google Chromecast, na mobilech a tabletech. Přístupná je také přes červené tlačítko v HbbTV.

Speciál TN Live, který běží k dění na Ukrajině, se vysílá ve všední dny od devíti ráno do skončení Televizních novin, plánuje se rovněž vysílání TN Live na víkend, a to od deseti dopoledne do skončení Televizních novin. 

„TV Nova navyšuje kvůli dění na Ukrajině zpravodajské pokrytí, podle vývoje prodlužujeme zpravodajské relace, přidáváme živé vstupy a nyní jsme se rozhodli, že umožníme divákům mimořádně sledovat TN Live i na Voyo a Nova Plus. Je důležité, aby se k nim dostávaly relevantní a ověřené informace různými cestami, protože si uvědomujeme, že každý z nás konzumuje informace jiným způsobem,“ dodává Kamil Houska, ředitel sekce zpravodajství a publicistiky TV Nova. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).