Hlavní navigace

Nova investuje do programu o 30 procent víc než loni, na podzim uvede pět novinek

13. 4. 2021

Sdílet

TV Nova - logo Autor: TV Nova

Podzimní programové schéma skupiny Nova zpestří pětice nových formátů: komediální seriál Pan profesor, vědomostní soutěž Na lovu, cestovatelsko-kulinářský pořad se šéfkuchaři známými z pořadu MasterChef, sestřihy z internetové reality show Love Island, a také zcela nový typ pořadu s Leošem Marešem. Novinářům to při dnešním setkání řekli generální ředitel CME Didier Stoessel a programová ředitelka Silvia Majeská. Podrobnosti odhalí Nova v létě, novinky zatím představila v hrubých obrysech.

Pan profesor vychází z původní německé předlohy Der Lehrer, na Slovensku tento seriál s úspěchem uvádí TV Markíza. V české verzi tohoto komediálního příběhu o učiteli z fiktivního gymnázia, který si získává pozornost teenagerů netradičními pedagogickými metodami, bude mít hlavní roli Vojta Dyk.

O vědomostní soutěži Na lovu už jsme psali. Kulinářská docu-reality a pořad s Leošem Marešem jsou v rané fázi vývoje. „Ale s Leošem to nebude late night show,“ ujistila Silvia Majeská. Letošní investice do programu budou o 30 procent vyšší než loni, odhadl Stoessel. Typickými rysy Novy se mají stát kreativita a inovace, vidí ji jako vyzyvatele pro konkurenci.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).