Hlavní navigace

Noví zákazníci Vodafone TV dostávají jako dárek Netflix na tři měsíce

Sdílet

Filip Rožánek 1. 2. 2021

Každý, kdo si od února pořídí TV nabídku od Vodafone, může využít tříměsíční předplatné Netflixu jako dárek. Aplikace je už předinstalovaná na set-top boxu, Netflix má také své tlačítko na dálkovém ovladači. 

Netflix nabízí tři varianty předplatného: Basic za 199 korun (možnost sledovat obsah na 1 zařízení ve standardním rozlišení), předplatné Standard za 259 korun (sledování na 2 zařízeních v HD rozlišení) a Premium za 319 korun měsíčně (sledování na 4 zařízeních ve 4K rozlišení, pokud je taková kvalita přehrávání u obsahu dostupná). 

Zákazníci Vodafone TV nyní dostávají jako dárek 3 měsíce předplatného Netflixu Standard v hodnotě 777 korun. Výhodu získá i zákazník, který je už aktivním (platícím) předplatitelem Netflixu a k němu si zakoupí Vodafone TV. 

Tříměsíční benefit si zájemce může vyzvednout od začátku února do konce března, a to buď proklikem z webové Vodafone samoobsluhy nebo z aplikace Můj Vodafone, případně přímo na vyhrazené webové stránce www.vodafone.cz/televize/netflix, kde se přihlásí pomocí čísla své služby Vodafone TV a administrátorským heslem. Používání Netflixu je bezesmluvní. Uživatel může kdykoliv přerušit své členství (pokud tak učiní během doby, kdy má aktivovaný benefit, členství se ukončí až po vypršení aktivovaného benefitu) a kdykoliv ho zase obnovit.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.