Hlavní navigace

Online psychoterapie Hedepy nabírá investici 8 milionů Kč, zprostředkovala už 6 000 sezení

1. 6. 2021

Sdílet

Hedepy zakladatelé Autor: Hedepy

Startup Hedepy, zaměřený na poskytování psychoterapie online, nabírá v druhém investičním kole investici ve výši 8 milionů korun. Peníze do firmy vložili zejména stávající investoři. Platforma zprostředkovala už přes 6 tisíc terapeutických sezen a plánuje expanzi do Evropy.

„Myslím, že se nám povedlo chytit správnou vlnu a usnadnit přístup k psychoterapii a duševnímu zdraví většímu počtu lidí. Možná i proto byl o Hedepy mezi investory takový zájem,“ dodává CEO Hedepy Lukáš KrčilDalší miliony do startupu vložili zejména stávající investoři Martin Rozhoň a Alexandre Reggio-Paquet. Nově do firmy investoval i Leoš Navrátil.

"Vidím velký potenciál v zkvalitňování a především zpřístupňování psychologie lidem. Předtím člověk musel čekat na objednání k terapeutovi minimálně dva měsíce, Hedepy vám najde terapeuta na míru během 24 hodin. To je pro mě zlomové,” říká Rozhoň.

Hedepy je platforma, která usnadňuje cestu k psychoterapeutické pomoci prostřednictvím videohovorů. Momentálně s ní spolupracuje 70 psychoterapeutů hovořících česky a anglicky. Firma chce v následujících měsících do stávající nabídky psychoterapií zařadit další obory duševního zdraví a rozšířit se do dalších evropských zemí.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář a moderátor, redaktor Lupa.cz a spolupracovník Českého rozhlasu Plus. Dříve působil také v marketingu a pracoval ve státní správě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).