Hlavní navigace

Pilulka instalovala pět nových PilulkaBoxů v pražských nákupních centrech

Sdílet

Ondřej Novák 17. 6. 2021
Pilulka box Autor: Twitter Pilulka

Online lékárna Pilulka umístila do pětice pražských nákupních center nové PilulkaBoxy. Firma o tom informovala na Twitteru a informaci Lupě potvrdila i mluvčí Pilulky Kateřina Schotliová. Samoobslužné výdejní boxy online lékárna testuje od loňského roku, první umístila na pražském Senovážném náměstí. Nově spuštěné boxy jsou již v ostrém provozu a zákazníci je mohou využívat pro doručování objednávek.

„Nyní přibylo pět nových prémiových lokalit v obchodních centrech v Česku, kde si mohou zákazníci svou objednávku vyzvednout. Jedná se o obchodní centra Metropole Zličín, OC Černý Most, Westfield Chodov, Galerie Harfa, OD Kotva a OC Stromovka. V následujících týdnech budeme Pilulka Boxy umisťovat na další zajímavé lokality, které ještě nyní nechceme zmiňovat. Počet budeme rozšiřovat také na Slovensku, kde máme momentálně pět PilulkaBoxů,“ řekla Schotliová.

Firma zatím boxy umísťuje pouze ve městech, která pokrývá svým rozvozem Pilulka Auto. „Jedná se tedy o Prahu, Pardubice a Hradec Králové. V blízké budoucnosti však plánujeme instalaci boxů i v ostatních hlavních sídlech v ČR. Hlavním kritériem výběru nové lokace je vhodný prostor, který je jednoduše dosažitelný pro naše zákazníky a kde jsme schopni zajistit, že se pohybuje teplota v rozmezí 15–25˚C. Právě tato teplota je důležitá pro léčiva, která mohou v boxu skladovaná a doručována našim zákazníkům,“ dodává Schotliová.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.