Hlavní navigace

Prima Comedy Central mění název na Paramount Network

4. 12. 2020

Sdílet

Paramount Network Autor: ViacomCBS

Po pěti letech vysílání se kanál Prima Comedy Central, který je součástí skupiny ViacomCBS, mění na Paramount Network. Nový název stanice uvidí diváci na svých přijímačích od 12. ledna 2021.


Autor: ViacomCBS

Společnost ViacomCBS změnu názvu vysvětlila „reakcí na vývoj trhu a potřeb diváků“.

Nové vysílací schéma nabídne kombinaci zábavných seriálů z Comedy Centralu, jako jsou Sponge Bob, Taková moderní rodinka nebo Jak jsem poznal vaši matku. Diváci se mohou těšit i na premiérovou řadu Comedy Clubu s českými stand-up komiky. V hlavním vysílacím čase nabídne kanál každý večer filmy od Paramountu. V prvních dnech například na Terminál, snímky s Eddiem Murphym Policajt z Beverly Hills a Záměna, nebo na film Americká krása.

Programové schéma Paramount Network
Autor: TV Prima

Programové schéma Paramount Network

„Přestože Paramount Network už neponese jméno Primy, ve spolupráci se svým dlouholetým partnerem ViacomCBS budeme pokračovat. Kromě prodeje reklamy Media Clubem zajišťuje komunikaci pro přejmenovaný kanál naše agentura Solootions,“ doplňuje Vladimír Pořízek, provozní ředitel skupiny Prima.

Program Prima Comedy Central začal v České republice vysílat 14. prosince 2015. Provozován byl společností Viacom International Media Networks (nyní ViacomCBS), která byla zároveň zodpovědná za obsah, program a jeho technickou stránku. Lokální spolupráce se skupinou Prima podpořila představení kanálu na českém trhu poskytnutím jména zavedené značky a obchodní zastupitelství Media Club se postaralo o prodej reklamy.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).