Hlavní navigace

Rohlík kvůli expanzi mění svoji organizační strukturu a posiluje vedení

3. 6. 2020

Sdílet

Rohlik.cz

Rohlík kvůli rychlé expanzi přechází na skupinové řízení jednotlivých svých firem a posiluje management. Společnost to uvedla v tiskové zprávě.

Původní český Rohlik.cz bude nově řídit Petr Pavlík, naopak zakladatel a hlavní investor projektu Tomáš Čupr se přesouvá do vedení skupiny jako Group CEO. „Uvolní se mi čas na strategii skupiny a řízení náročné expanze,“ komentuje krok Čupr. Pavlík původně působil ve vedení společnosti Albert a v minulosti také více jak pět let dělal generálního ředitele likérky Stock Plzeň – Božkov.

Rakouský Gurkerl.at nově povede Maurice Beurskens a vedení Rohlíku v Německu spadne pod Ericha Čomora, pouze řízení maďarského Kifli.hu zůstává v rukou Jamese McQuillana s nímž byla maďarská mutace v Budapešti spuštěna.

Radu skupiny doplnila Sonia Slavtcheva na pozici finanční ředitelky skupiny (bývalá finanční ředitelka Home Creditu) a Daniela Razimová jako skupinová HR ředitelka. Zbylou část boardu tvoří Tomáš Čupr, provozní ředitel Aleš Malucha a Martin Dlouhý.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Externí spolupracovník serveru Lupa.cz a expert na blockchain a kryptoměny. Jako šéfredaktor v minulosti vedl ADASTRA Business Intelligence Magazine a server ITbiz.cz. Dnes pracuje jako redaktor časopisu Forbes.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).