Hlavní navigace

Rohlík oznámil spolupráci s Alzou, nákupy bude rozvážet do některých AlzaBoxů

Sdílet

Ondřej Novák 20. 5. 2021
Rohlík.cz logo pandemie Autor: Rohlík.cz

Zákazníci Rohlíku si nově budou moci nákup vyzvednout ve vybraných AlzaBoxech. Společnosti oznámily začátek spolupráce mezi online supermarketem a e-shopem dnes v tiskové zprávě. Rohlík doposud rozvážel nákupy jen přímo ke dveřím zákazníků nebo na Rohlík Pointy.

Vybrané AlzaBoxy jsou pro nákupy z Rohlíku speciálně upravené tak, aby v nich objednané potraviny vydržely čerstvé. Ve schránkách jsou umístěné coolboxy, které dokáží potraviny udržet vychlazené až 4 hodiny, přičemž nákup je třeba vyzvednout do 3 hodin od naskladnění. Díky chladícím boxům si tak zákazníci Rohlíku mohou v AlzaBoxech vyzvednout i mražené potraviny a potraviny vyžadující nepřetržitý chladící řetězec.

„Využitím AlzaBoxů v podstatě ze dne na den rozšiřujeme dostupnost nákupů z Rohlíku. Zákazníci si chválí naše Rohlik Pointy – především flexibilitu vyzvednutí a nákupy už od 100 korun zdarma. Právě tyhle benefity jim velmi rychle dokážeme nabídnout i s AlzaBoxy na téměř 50 dalších místech v Česku,“ vysvětluje výkonný ředitel Rohlík.cz Petr Pavlík

Ze zmíněných 50 AlzaBoxů, do kterých bude Rohlík rozvážet, jich 20 bude v Praze, například v OC Stromovka, OC Palladium, v Galerii Myšák nebo u kina Cinestar na Smíchově. Trojice AlzaBoxů pak bude v Brně. Další budou v Plzni nebo Ostravě.

„Naši síť AlzaBoxů neustále rozšiřujeme a postupně ji otevíráme i dalším hráčům na trhu. Spojení s Rohlíkem nám dává velký smysl, sortiment obou e-shopů se vzájemně doplňuje, a zákazník si tak může jednoduše vše vyzvednout na jednom místě,“ komentuje spolupráci Jan Moudřík, ředitel expanze a facility management Alza.cz.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.