Hlavní navigace

Seznam.cz nově podporuje přepínání mezi více uživatelskými účty

13. 11. 2020

Sdílet

Seznam Autor: Seznam.cz

Seznam.cz spustil jednoduchou novou funkci, která může řadu lidí potěšit. Nově se lze na jeho službách přepínat mezi více účty. Lze tak učinit přes nabídku spojenou s názvem přihlášeného účtu. Někde je nicméně možné kvůli bezpečnosti zadat heslo.

“U přepínání mezi účty odpadá nutnost neustálého odhlašování a zadávání hesla. Přesto je zachována možnost heslem chránit například přístup do Emailu,” uvádí společnost.

Ti, kdo mají u Seznamu více účtů, mohou nyní přepínat jednodušeji. U sdíleného počítače jsou ale bezpečnější jiné metody, například více samostatných účtů přímo v operačním systému.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 13. 11. 2020 22:59

  bez přezdívky

  mně to rozhodně nevyhovuje..

  a) nevím, proč bych měl dávat seznamu kromě jeho cookies další background data jak na podnose tím, že si spáruji účty dohromady

  b) zatímco dříve stačilo dát jen odhlásit / přihlásit jako jiný uživatel, teď to máte o krok více: odhlásit / zapomenout uživatele / přihlásit se jako jiný uživatel

 • 14. 11. 2020 11:18

  Martin

  Hlavně by měli opravit dlouhotrvající chybu při přihlašování z více účtů do více jejich služeb. Připojím se z profilu jednoho do třeba Skliku. Odhlásím se. A pokud se chci potom přihlásit do e-mailu z profilu jiného, tak i když jsem na přihlašovací stránce e-mailu, naskočí mi to do S-kliku. Hrozný opruz. Reakce technické podpory Seznamu nula. Pár měsíců jsem to trpěl. A pak celý rozpočet (měsíčně okolo 50 tis. Kč) přesměroval do Googlu. Ale chápu, že pro Seznam to jsou drobné a mají to (mají mě) na háku. :)

 • 15. 11. 2020 0:01

  bez přezdívky

  tak to je to nejmenší.. mně se již v od začátku 2020 3x stalo, že jsem si napsal do browseru sbazar.cz - a čumím! jsem přihlášel jako nějaká "Anna j". co má "srdíčko na nějakém inzerátu. ty další dva případy byly podobné, akorát pokaždé jiný uživatel. Screenshoty jsem té bandě supportu poslal - nedostal jsem JEDINE slovo zpět.. ani poděkování za nahlášení bugu či neskutečné bezpečnostní chyby.. tak tak.. čím větší společnost jste, tím více -erete na svou audience.. není to ale nic překvapivého.

 • 13. 11. 2020 19:57

  Petr Faistauer

  Asi takto: Seznam.cz říká, že podporuje přepínání mezi více účty.
  Ovšem ta "podpora" je u e-mailu vložený mezikrok s tabulkou navíc, což asi má být "komfortnější"... (občas, podle vlastní vůle systému jste ještě vyzvání k potvrzení hesla, jindy po kliknutí do tabulky ihned přepojeni do zvolené schránky) .
  A ještě se do řečené tabulky špatně propisují jména osob, užívajících daný email (v samotném mailovém rozhraní se jméno hlásí korektně).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).