Hlavní navigace

Seznam spouští placenou službu Seznam Premium, nabízí sledování videí bez reklam

Sdílet

Ondřej Novák 9. 2. 2021

Seznam.cz poprvé koketuje s platbami za obsah. Spustil službu Seznam Premium, která umožňuje za předplatné sledovat videoobsah Seznamu bez reklam. Firma to oznámila na svém blogu

Členství ve službě Premium ročně vyjde na 339 Kč. Zaplatit je možné jen celou částku na rok s tím, že se pak předplatné automaticky obnovuje. Uživatelé mohou platit kartou nebo v mobilních aplikacích platebními nástroji Googlu (na Androidu) či Applu (na iOS).

TIP: Martin Malý: Noviny na internetu zdarma byly krátkodobou úchylkou

K registraci v Seznam Premium musí mít uživatel založený účet na Seznamu. Pokud si službu předplatí, zbaví se reklamních spotů u videí domovské stránce Seznam.cz, na videoportálu Televizeseznam.cz nebo u článků na serverech Seznam Zprávy, Novinky.cz, Super.cz, Proženy.cz, Garáž.cz a Sport.cz. 

Funguje to jak na desktopu, tak v mobilních aplikacích či v chytrých televizích, které podporují přihlášení k Seznamu. Uživatel totiž musí být na dotyčném zařízení přihlášený ke svému seznamáckému účtu. Uživatelé Premium budou také na svém profilovém obrázku označeni motivem korunky, a to i v diskuzích pod články.

„Zároveň je potřeba zdůraznit, že náš vlastní obsah budeme lidem pořád nabízet zadarmo. Na tom se nic nemění,“ vysvětluje Igor Kalaš, ředitel Business Developmentu Seznam.cz. 

O tom, že si Seznam zaregistroval značku a doménu Seznam Premium, jsme psali koncem loňského roku

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.