Jak je vidět, k přímé demokracii musíme teprve dozrát. Obávám se, že v kotlině by se pro dvě stovky měsíčně strhla pěkná mela. Po zvušení poplatků by veřejnoprávní média recyklovala připitomělé sitcomy a telenovely, proložené zprávami s informačním vakuem ala Slovakia.
To je jako prosazovat do škol výhradně veganské produkty a podložit to studií, která zdůrazňuje přínos masných výrobků.
To asi nedává úplně smysl, ne?
Švýcaři na to prostě mají jiný názor, to je celé.
A třeba já jo, protože já to mám všechno v kategorii veřejnoprávní média. A o mě se ví, že já veřejnoprávní média považuji za zbytná, nerozlišuju, jestli je to česká nebo švýcarská televize. V tom se liším od jiných odpůrců ČT/ČRo, kterým vadí obsah. Ten já vůbec neřeším.