Hlavní navigace

Televize Naživo ukončí 20. ledna terestrické vysílání

18. 1. 2021

Sdílet

Cirk La Putyka v TV Naživo Autor: Jiří Šeda pro TV Naživo

Po dvou měsících skončí vysílání Televize Naživo v DVB-T2 Multiplexu 23 a O2 TV. „Dále bude připravovat vlastní pořady uváděné v rámci jiných kanálů i televizí,“ sdělil Digizone.cz Jiří Sedlák, který projekt mediálně zastupuje. 

„Původní plán s Televizí Naživo z podzimních příprav počítal s tím, že se již v únoru začne zkoušet a živá kultura se začne vracet do divadel i koncertních sálů. Bohužel současná nejasná perspektiva, kdy to vypadá, že živá kultura se ještě dlouho nevrátí, vyžaduje změnu konceptu a plánů,“ vysvětlil.

Televize nemá partnera pro další finančně nákladné vysílání v pozemní síti. Kromě Multiplexu 23 byla dostupná také v O2 TV. Dosud uvedla 59 premiér, na sociálních sítích získala přes 50 tisíc fanoušků. Na portálu www.filmnazivo.cz se registrovalo sedm tisíc uživatelů, v pořadech hrálo 518 účinkujících. Zahajující kabaret Pot a Lesk vidělo 75 636 lidí.

Všechny pořady je možné vidět na www.filmnazivo.cz, kde díky placenému zhlédnutí diváci podpoří vznik nových pořadů i podpoří daný soubor. Děkujeme velmi Ministerstvu kultury ČR a za důvěru Radě pro rozhlasové a televizní vysílání, dále všem fanouškům a divákům za skvělé ohlasy, partnerům, souborům a všem umělcům, všem, kdo televizi připravovali,“ uzavírá oficiální vyjádření.

Diváky o ukončení vysílání informují statické obrazovky v DVB-T2 Multiplexu 23 i O2 TV.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).