Hlavní navigace

TV Prima zařadí nový pořad ve spolupráci s pražským divadlem

9. 4. 2020

Sdílet

Pořad Jsme s vámi Autor: TV Prima

Ve vysílání televize Prima se ve středu 15. dubna od 21.35 objeví nový zábavný pořad Jsme s vámi. Půjde o přímý přenos talkshow z pražského divadla Studio DVA. V půlhodinovém vysílání vystoupí Eva Holubová, Monika Absolonová a Bohumil Klepl.

Do speciálu talkshow, kterou běžně uvádí Studio DVA, mohou diváci psát dotazy. Herci a zpěvačka budou muset na dotazy reagovat, improvizovat a pobavit.

Herci chtějí touto cestou ve spolupráci s Primou podpořit divadla, poděkovat všem návštěvníkům za trpělivost s přesunutými a zrušenými představeními a také za podporu, ať už finanční nebo morální. Studio DVA oceňuje, že i při sledování online streamů, které jsou většinou zdarma, řada lidí přispívá třeba dobrovolnou vstupenkou.

Po půlhodinovém vysílání na Primě se televizní studio přepne na sociální sítě – Facebook Primy a Studia DVA, které bude vysílat na svém Facebooku tento přenos po celou dobu.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).