Hlavní navigace

Udělali jsme dobrou hru. Podívejte se na dokument o Kingdom Come: Deliverance

Sdílet

Jan Sedlák 7. 4. 2018

Autoři herního kanálu Vortex Jiří Bigas a Zdeněk Princ odvedli pěknou práci a natočili dokument mapující dny před vydáním a samotné vydání úspěšné české videohry Kingdom Come: Deliverance od Warhorse Studios.

„Ve společnosti vývojářů z týmu Warhorse Studios jsme strávili s přestávkami poslední měsíc, který předcházel vydání jejich hry Kingdom Come: Deliverance. Pojďte se společně s námi podívat na to, jaká panovala ve studiu atmosféra ve dnech a hodinách krátce předtím, než uvedli svůj debut na trh. Zachytili jsme i to, jak prožívali chvíle těsně po vydání titulu, první verdikty novinářů nebo autogramiádu Dana Vávry,“ uvádí anotace.

V dokumentu vedle Vávry vystupují další důležité postavy Warhorse v podobě Viktora Bocana, Martina Klímy, Martina Frývaldského, Adama Sporky a dalších vývojářů. Hry už se prodalo zhruba milion kusů. Přečíst si můžete také náš rozhovor.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 9. 4. 2018 20:33

    hmm (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

    Hra je to dobrá, krásně to začíná pěkné intro českou krajinou rovnou vlétne do české Skalice a pak nám v té české hře v české vesnici začnou promlovat krásnou č... anglicky....