Hlavní navigace

Uloz.to dává uživatelům za očkování proti Covid-19 kredity zdarma

26. 11. 2021

Sdílet

Uloz.to - mobilní aplikace Autor: Uloz.to

Úložiště Uloz.to začalo uživatelům nabízet kredit zdarma, pokud dokáží, že jsou očkovaní proti nemoci Covid-19. Aby jej uživatel získal, musí mít na službě založený účet a musí nahrát obrázek s QR kódem z certifikátu o dokončeném očkování.

Služba jej pak odmění kreditem na 20 GB stahování, který je platný půl roku. „Lze použít i více QR kódů. Můžete tedy nahrát QR kódy potvrzující očkování i někoho z rodiny či přátel a získat kreditu více,“ doplňuje na svém webu Uloz.to s tím, že každý QR kód je možné použít jen jednou.


Autor: screenshot, Lupa.cz

Služba v posledních letech kvůli zpřístupňování pirátského obsahu  čelí žalobám majitelů autorských práv k filmů či hudbě. V lednu Vrchní soud v Praze ve sportu úložiště s agenturou DILIA rozhodl, že Uloz.to musí zabránit stahování pirátských kopií šesti filmů

Proti úložištím, na kterých uživatelé stahují pirátské kopie, se chystá zasáhnout i chystaná novela autorského zákona – viz Soumrak Uloz.to a spol. na obzoru? Novela chce omezit šíření pirátského obsahu.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Šéfredaktor Lupa.cz a externí spolupracovník Českého rozhlasu Plus. Dříve editor IHNED.cz, předtím Aktuálně.cz a Českého rozhlasu. Najdete mě na Twitteru nebo na LinkedIn

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).