Hlavní navigace

V kancelářích YouTube v Kalifornii se střílelo, zasahovala tam policie

Sdílet

David Slížek 3. 4. 2018

V centrále YouTube v kalifornském městě San Bruno nedaleko San Francisca zasahovala policie. Přivolali ji zaměstnanci, kteří na tísňovou linku nahlásili střelbu v areálu. O incidentu také psali zprávy na Twitter a další sociální sítě.

Policie na Twitteru nejprve potvrdila, že zasahuje u případu aktivního střelce a evakuovala z budov řadu lidí.

Policejní ředitel Ed Barberini poté na krátké tiskové konferenci potvrdil, že policisté našli v areálu čtyři postřelené osoby. Nalezli také jednu mrtvou, šlo o pravděpodobnou střelkyni, která si střelné zranění zřejmě způsobila sama. Zraněné převezli záchranáři do nemocnice.

Podle agentury AFP nemocnice v San Franciscu přijala tři těžce zraněné osoby, jednu z nich v kritickém stavu.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 4. 4. 2018 11:53

  tom (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  vedlo ji k tomu chování YT zničehonic blokování jejího obsahu který nic neporušoval dřív byl ok jen dnes už nebyl podle YT politicky korektní... přes YouTube šířila svá videa, si podle něj před pár týdny stěžovala, že společnost její nahrávky cenzuruje a že jí za ně přestala adekvátně platit. „Byla vzteklá,“ řekl listu The Mercury News. „Pořád si stěžovala, jak jí YouTube zničil život,” uvedl.

 • 4. 4. 2018 7:39

  arcore (neregistrovaný) ---.dynamic.orange.sk

  A bude hůř. Kdo ví, co k tomu tu střelkyni vedlo. Osobně si myslím, že by měl YTB, potažmo google začít řešit několik problémů: přesaturovanost reklamou, v EMEA nemožnost mít RED (background přehrávání, eliminace reklamy,...), apod.