Hlavní navigace

Vodafone nabízí nové tarify s neomezenými daty, za neomezenou rychlost si připlatíte

Sdílet

David Slížek 1. 6. 2021
Vodafone - kampaň - slogan Autor: Vodafone

Vodafone představil nové mobilní tarify – dva stálé a jeden, který bude nabízet v rámci akční nabídky. Všechny zahrnují neomezené volání, SMS a data. Liší se zejména maximální rychlostí internetového připojení – za vyšší rychlost si zákazník připlatí.

Do stálé nabídky přibyl tarif Neomezený Super, který nabízí za 799 Kč měsíčně neomezené volání, SMS i data s rychlostí downloadu a uploadu maximálně 10 Mbit/s. Dražší tarif Neomezený Premium 5G rychlostní strop nemá a vyjde na 1199 Kč za měsíc. Oba tarify nabízí operátor fyzickým osobám bez závazku (pokud si jej zákazník nepořizuje s telefonem nebo jiným zařízením). 


Autor: Vodafone ČR

Detailnější informace z ceníku operátora

Podle podmínek tarifů jde vlastně o zlevněné balíčky kombinující několik služeb. U tarifu Neomezený Super tak jde o balíček Vodafone Neomezený se slevou 40 %. U tarifu Neomezený Premium 5G pak o balíček Red Extra s 13% slevou a balíčkem neomezených dat.

Vodafone také v letní akci chystá balíček Neomezený Basic, který vyjde na 599 Kč měsíčně a má rychlost downloadu zastropovanou na 2 Mbit/s. Pořídit si jej bude moci prvních 5 tisíc zájemců, kteří se od 4. června o akci přihlásí na webu operátora.

V podmínkách tarifů má operátor své obvyklé pojistky proti zneužívání neomezeného volání pro komerční účely nebo provoz GSM bran i proti přílišnému čerpání dat. Při podezření na zneužívání nabídky tak může slevy deaktivovat nebo může omezit služby, pokud bude mít důvodné podezření na zneužívání neomezených datových balíčků „… ke generování datového toku, který může negativně ovlivnit kvalitu služeb poskytovaných jiným zákazníkům nebo provoz sítě či jakékoli její části.“

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.