Hlavní navigace

Vodafone TV se v České republice propojuje s Netflixem

18. 8. 2020

Sdílet

Vodafone TV Autor: Filip Rožánek

Operátor Vodafone rozšiřuje nabídku své televizní služby. Uzavřel dohodu se společností Netflix, díky níž zákazníci Vodafone TV získávají přístup k velkému množství oceněných filmů, seriálů, dokumentů i televizních a dětských pořadů. Veškeré služby Vodafonu a Netflixu budou zákazníci hradit jedinou fakturou. 

Novinka platí ode dneška. Aplikace pro Netflix už je předinstalovaná na set-top boxu Vodafone TV a u některých set-top boxů ještě dochází k aktualizaci, která bude u všech zákazníků dokončená během jednoho týdne. 

Dosavadní předplatitelé Netflixu se můžou přihlásit přímo přes tuto aplikaci. Pokud zákazník ještě účet u Netflixu nemá a využívá přitom Vodafone TV, může se přihlásit pomocí webové stránky offers.vodafone.com/cz/vtv a veškeré služby bude opět hradit jen přes jednu fakturu od Vodafonu.

Set-top box od Vodafonu je připravený na vysoké rozlišení obrazu ve 4K. To je možné si vychutnat právě u služby Netfix, která nabízí filmy i seriály v tomto vysokém rozlišení. Zájemci mohou využít 3 různé nabídky předplatného Netflixu a uhradit ho přitom společně na jedné faktuře od Vodafonu.

Předplatné Basic vyjde na 199 korun (možnost sledovat obsah na 1 zařízení ve standardním rozlišení), předplatné Standard na 259 korun (pro 2 zařízení v HD rozlišení) a Premium na 319 korun (4 zařízení nejen v HD, ale i ve 4K rozlišení, pokud je taková kvalita přehrávání u obsahu dostupná).

Využívání Netflixu není vázáno smlouvou, uživatel může předplatné kdykoli pozastavit nebo obnovit. Netflix navíc nabízí 30denní bezplatné zkušební období pro nové uživatele.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).