Hlavní navigace

Vysílací rada zahájila kroky k odebrání zemské digitální licence stanici Šlágr 2

22. 7. 2021

Sdílet

Vysílání TV Šlágr Autor: TV Šlágr

Televize Šlágr zřejmě přijde o licenci na zemské digitální vysílání svého druhého programu. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání zahájila správní řízení o odnětí licence, protože stanice touto formou nevysílá déle než 30 dnů. Provozovatel se má do 15 dnů vyjádřit, zda proti tomu má nějaké námitky.

Licenci k zemskému vysílání dostala televize Šlágr 2 v září 2017. V současné době ji šíří jenom satelitní a kabeloví operátoři, například Skylink nebo Vodafone TV. V digitálním multiplexu 24 volně vysílá jen hlavní program Šlágru a čerstvě také stanice Šláger Muzika.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 23. 7. 2021 9:15

  jinejmuf

  A nešlo by jim a Barrandovu "odebrat licenci" úplně na všechny vysílací technologie? Myslím, že by to českému éteru náramně prospělo :-).

 • 26. 7. 2021 12:18

  Zip07

  A která stanice českému éteru prospívá? Kdybych měl odebírat licence televizím, co mě nezajímají, tak mi stačí jeden multiplex a ani bych ho nenaplnil. Ale v době, kdy si tu stanici jednoduše z televize smažu, nechápu, proč rozhodovat za ostatní. Kdyby se na ní nikdo nedíval, tak nevysílá.

 • 26. 7. 2021 14:30

  WIFT

  To kdybych já měl odebírat licence televizím, které mě nezajímají, tak už skoro 20 let žádná televize neexistuje :).

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).