Hlavní navigace

100 milionů stažení MSIE 7: Firefox jde stále nahoru

Jiří Macich ml.

Ze zpráviček na Lupě už víte, že Internet Explorer 7 minulý týden překonal hranici sto milionů stažení, ale i přes toto velmi vysoké číslo Firefox stále pokračuje ve své cestě vzhůru a Internet Explorer ve statistikách nezadržitelně padá. Kolegové z našeho sesterského serveru Root.cz se tomuto tématu podrobněji věnují v dnešním článku 100 milionů stažení MSIE 7: Firefox jde stále nahoru. Co má důvod Microsoft slavit? Čím se naopak příliš nechlubí? A je 100 milionů stažení během tří týdnů…

Ze zpráviček na Lupě už víte, že Internet Explorer 7 minulý týden překonal hranici sto milionů stažení, ale i přes toto velmi vysoké číslo Firefox stále pokračuje ve své cestě vzhůru a Internet Explorer ve statistikách nezadržitelně padá. Kolegové z našeho sesterského serveru Root.cz se tomuto tématu podrobněji věnují v dnešním článku 100 milionů stažení MSIE 7: Firefox jde stále nahoru. Co má důvod Microsoft slavit? Čím se naopak příliš nechlubí? A je 100 milionů stažení během tří týdnů opravdu tak moc vysoké číslo?

Našli jste v článku chybu?
19. 1. 2007 13:54
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Pouzim uz par let FF a v posledni dobe sem nan nej tak nasranej, ze bych to nejradeji smazal. Ukazuje se, ze chyb ma tez dostatek a to pomerne velkych. Pokud to pujde tak dal, zacnu pouzivat asi Operu.
19. 1. 2007 10:55
krakonoš (neregistrovaný)
Pokud ano, tak si IE 7 nainstalujte. když budete mít štěstí, tak vám ,,jen" přestanou fungovat internetová rádia.