Hlavní navigace

Abbasová musela kvůli Kocábovi skončit na Óčku

28. 1. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
28. 1. 2009

To, o čem spekulovala média již několik dní, potvrdil nyní zpravodajský server iDNES.cz. Moderátorka Lejla Abbasová musí skončit např. své působení na hudební televizi Óčko, aby se mohla věnovat své nové pozici – tiskové mluvčí ministra pro lidská práva a národnostní menšiny. Informaci iDNESu lze považovat za důvěryhodnou, protože ho s kanálem z Vrchlického vily pojí stejná mediální skupina. V případě, že by však Abbasová u Kocába předčasně skončila, nevylučuje svůj návrat na scénu. Stejně tak skončí dnes již bývalá moderátorka v České televizi, kde se spolupodílela na pořadu Sama doma.

ebf - tip do článku - debata

K TÉMATU: Týden.cz: Mluvčí ministra Kocába bude moderátorka Abbasová

Pevně věřím, že rozlučka není definitivní, a kdyby byla, tak se snad potkáme jindy a jinde, sdělila Abbasová v rozlučkovém mailu svým kolegům z Óčka. Lejla Abbasová působila v hudební televizi Óčko od roku 2002 téměř od jejího úplného začátku. Působila na ní i v době, kdy pro konkurenční Novu moderovala reality show Big Brother. Oficiálně bude Abbasová představena tento čtvrtek, na kdy svolal nový ministr Michael Kocáb tiskovou konferenci, na niž představí novinářům svůj nový pracovní kolektiv.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).