Hlavní navigace

Accent vyvinul pro Primu speciální edici mobilních telefonů CoolPhone

10. 6. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Prima Cool je pro nás silný partner, který je schopný oslovit cílovou skupinu našich zákazníků zábavnou interaktivní formou,“ zdůvodnil tento krok výkonný ředitel společnosti phoneLEVEL.eu GSM.

Výrobce mobilních telefonů a tabletů Accent chystá speciální produkt pro mediální skupinu Prima. Pod značkou CoolPhone bude v následujících měsících na trh uvedena série mobilních telefonů, které, jak již název napovídá, propagují zejména tematickou stanici Prima Cool. Jedná se o přístroj, který má jako jediný ve své kategorii unikátní selfie tlačítko pro jednoduché pořízení fotografií či videa, kterým reflektujeme aktuální fenomén mladé generace uživatelů. A protože se spojujeme s hudebními festivaly, bude CoolPhone doplněn o bezdrátový voděodolný reproduktor CoolSpeaker s integrovaným handsfree, uvedl marketingový ředitel Primy Aleš Pýcha.

BRAND

Ukázka mobilního telefonu CoolPhone
Autor: FTV Prima

Ukázka mobilního telefonu CoolPhone

ČTĚTE TAKÉ: Prima Cool s vysokým rozlišením změnila podobu HD symbolu

Prima Cool je pro nás silný partner, který je schopný oslovit cílovou skupinu našich zákazníků zábavnou interaktivní formou, a navíc spojení s takto silnou a pozitivně vnímanou značkou je skvělý start pro expanzi nové značky na tuzemský trh, konstatoval za značku Accent Jakub Vaniš, výkonný ředitel společnosti phoneLEVEL.eu GSM, která značku na českém trhu zastupuje. Nový produkt chce propagovat mediální skupina Prima i v on-line prostředí, a to rozsáhlou kampaní na webech z rodiny iprima.cz. Zájemci se budou mocí zúčastnit také soutěže o nejlepší selfie foto či selfie video z festivalu. Mobilní telefon bude Prima propagovat i v rámci hudebních festivalů.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).