Hlavní navigace

Active 24: malá fotogalerie k doméně zdarma

20. 7. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Doménoví registrátoři se začínají předhánět v nadstandardních službách, které svým zákazníkům poskytnou v rámci standardního poplatku za pronájem domény. Například Active 24 nově nabízí k doménám jednoduchou fotogalerii, kde lze bez objednání jakéhokoliv webhostingového programu publikovat až 200 fotek do celkové velikosti 50 MB. Nakolik je to při současných možnostech veřejných fotogalerií a různých komunitních serverů lákavá nabídka, posuďte sami. Každopádně platí jak pro nově registrované …

Doménoví registrátoři se začínají předhánět v nadstandardních službách, které svým zákazníkům poskytnou v rámci standardního poplatku za pronájem domény. Například Active 24 nově nabízí k doménám jednoduchou fotogalerii, kde lze bez objednání jakéhokoliv webhostingového programu publikovat až 200 fotek do celkové velikosti 50 MB. Nakolik je to při současných možnostech veřejných fotogalerií a různých komunitních serverů lákavá nabídka, posuďte sami. Každopádně platí jak pro nově registrované (nebo převedené) domény, tak pro domény registrované již dříve. Fotogalerii lze aktivovat v administračním centru.

Podobné nabídky nejsou na našem trhu až takovou raritou. Například Zoner Software umožňuje na u něj registrované domény nasadit tzv. MiniWeb pro přizpůsobení parkovací stránky nebo spuštění jednodušší webové prezentace. Jiní doménoví registrátoři zase alespoň slibují, že jejich technici pomohou s úpravou záznamů například pro nasazení Google Apps, Windows Live Admin Center (dříve Windows Live Custom Domains) a dalších podobných služeb třetích stran. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.