Hlavní navigace

Active 24: malá fotogalerie k doméně zdarma

Jiří Macich ml.

Doménoví registrátoři se začínají předhánět v nadstandardních službách, které svým zákazníkům poskytnou v rámci standardního poplatku za pronájem domény. Například Active 24 nově nabízí k doménám jednoduchou fotogalerii, kde lze bez objednání jakéhokoliv webhostingového programu publikovat až 200 fotek do celkové velikosti 50 MB. Nakolik je to při současných možnostech veřejných fotogalerií a různých komunitních serverů lákavá nabídka, posuďte sami. Každopádně platí jak pro nově registrované …

Doménoví registrátoři se začínají předhánět v nadstandardních službách, které svým zákazníkům poskytnou v rámci standardního poplatku za pronájem domény. Například Active 24 nově nabízí k doménám jednoduchou fotogalerii, kde lze bez objednání jakéhokoliv webhostingového programu publikovat až 200 fotek do celkové velikosti 50 MB. Nakolik je to při současných možnostech veřejných fotogalerií a různých komunitních serverů lákavá nabídka, posuďte sami. Každopádně platí jak pro nově registrované (nebo převedené) domény, tak pro domény registrované již dříve. Fotogalerii lze aktivovat v administračním centru.

Podobné nabídky nejsou na našem trhu až takovou raritou. Například Zoner Software umožňuje na u něj registrované domény nasadit tzv. MiniWeb pro přizpůsobení parkovací stránky nebo spuštění jednodušší webové prezentace. Jiní doménoví registrátoři zase alespoň slibují, že jejich technici pomohou s úpravou záznamů například pro nasazení Google Apps, Windows Live Admin Center (dříve Windows Live Custom Domains) a dalších podobných služeb třetích stran. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?
20. 7. 2010 22:55
zelatina-cz (neregistrovaný)
Ja mam doménu u tele3 a k tomu 20MB webhosting s php. A tam už se da udělat i menší web. Ale ani ten timehosting.cz vůbec nevypadá zle.
20. 7. 2010 17:23
uživatel si přál zůstat v anonymitě
hm, nepřijde mi to zase tak lákavé odhaduji, že může být užitečné tak ani ne 1/10 zákazníků, daleko lepší i pro parkování domén mi přijde systém, který zvolili na timehosting.cz - uživatel platí za strojový čas serveru, pro začátky a ladění ideální, později je to již otázka ceny za provoz v porovnání s hostingovými tarify jinde..